Rzecznik Praw Konsumenta Kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2017-06-20 22:51:27
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 13:42:57
Rzecznik Praw Konsumenta Kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Rzecznikiem Praw Konsumenta? Przetestuj więc poniższą stronę internetową. Zostały na niej zamieszczone wszystkie aktualne sposoby na kontakt z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Już dziś skorzystaj z telefonu Rzecznika Praw Konsumenta!

Kontakt Rzecznik Praw Konsumenta

Możliwe jest skontaktowanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta za pomocą skorzystania z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej, dzięki któremu osoby zainteresowane mogą korespondencyjnie wypytać o cenne informacje pracowników Biura Obsługi Klienta. Przed wysłaniem takiej wiadomości w jej temacie warto umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do Rzecznika Praw Konsumenta, a w treści samej wiadomości dokładnie opisać problem. Ułatwi to z pewnością konsultantom Centrum Obsługi Klienta znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy postarają się odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość mailową, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Rzecznik Praw Konsumenta: [email protected]
E-mail Rzecznik Praw Konsumenta: [email protected]

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu z Rzecznikiem Praw Konsumenta mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. W treści listu należy dokładnie ująć, czego dotyczy problem klienta. Ułatwi to pracownikom znalezienie właściwego rozwiązania w znacznie krótszym czasie. Należy jednak wspomnieć, że przy wyborze tej metody na wiadomość zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, warto skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego do Rzecznika Praw Konsumenta.

Adres korespondencyjny Rzecznik Praw Konsumenta: plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa

Telefon Rzecznik Praw Konsumenta

Jedną z możliwości na bardzo szybkie skontaktowanie się z Rzecznikiem Praw Konsumenta jest możliwość skorzystania z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać bezpośrednio z Rzecznikiem Praw Konsumenta. Możliwe jest otrzymanie wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania osób dzwoniących. Warto także nadmienić, że w celach kontaktu z Rzecznikiem Praw Konsumenta udostępniony został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi wszystkim zainteresowanym znalezienie właściwego kontaktu do Rzecznika Praw Konsumenta. Dodatkowo podane numery są dostępne dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach.

Telefon Rzecznik Praw Konsumenta: 801 440 220 lub 22 290 89 16
*Telefon Rzecznik Praw Konsumenta dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Telefon Rzecznik Praw Konsumenta centrala: +48 22 55 60 800
*Telefon Rzecznik Praw Konsumenta dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15.