Sobel kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-10-06 09:53:42
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 12:52:05
Sobel kontakt

Obecnie działający numer telefonu do Sobla. Sobel kontakt telefoniczny adres, e-mail. Mail dotyczący bookingu koncertowego Sobla. Sobel kontakt, telefon.

Kontakt Sobel

Sobel, a dokładnie Szymon Sobel to jeden z najszybciej zdobywających artystów popularność w Polsce. Sobel jest piosenkarzem, a jego płyta miała premierę w 2021 roku. Ma ona tytuł „Pułapka na motyle", a w jej skład wchodzą takie utwory jak „Kinol", „Fiołkowe pole", „Alien", a także „Bandyta".

Niestety kontakt bezpośrednio z Soblem nie jest możliwy do zrealizowania, ponieważ artystą bardzo ceni sobie prywatność. 

Adres e-mail: [email protected] lub [email protected]
Sobel numer telefonu:

Sobel kontakt telefoniczny

Interesanci, którzy chcą uzyskać z Soblem kontakt telefoniczny niestety nie mogą tego wykonać. Istnieje możliwość uzyskania kontaktu z managementem Sobla. W tym celu należy przesłać wiadomość mailową na adres [email protected]. Dostępny jest również osoby adres e-mail dotyczący bookingu koncertowego. Jest nim [email protected].

Kontakt z Soblem można uzyskać korzystając w tym celu z portali społecznościowych, do których należą między innymi Facobook, Twitter czy Instagram. 

Obecnie działający numer telefonu do Sobla: ten kanał kontaktowy nie jest udostępniany przez artystę.
Sobel adres e-mail: [email protected] lub [email protected]