Virgin Mobile Kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-10-23 05:28:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 13:32:07
Virgin Mobile Kontakt

Virgin Mobile telefon do biura obsługi klienta. Virgin Mobile kontakt telefoniczny, mailowy, formularz kontaktowy. Przenoszenie numeru Virgin Mobile.

Kontakt Virgin Mobile

Virgin Mobile każdego dnia łączy się z ludźmi i pomaga dzielić się dobrem – oczywiście mobilnie! Virgin Mobile ma takie możliwości dzięki temu, że należy do P4 Sp. z o.o., słynącej z dostarczania najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych do kilkunastu milionów abonentów.

Marka Virgin Mobile jest częścią globalnego brandu Virgin Group. Jego założyciel-Sir Richard Branson, od samego początku dba o to, by przekazywać dobro dalej w świat.

Kontakt Obsługa Klienta Virgin Mobile

Kontakt z obługą klienta Virgon Mobile można nawiązać:

  • telefonicznie wybierając *222 z numerów Virgin lub pod numerem 799 555 222 dzwoniąc z numerów innych operatorów
  • mailowo pisząc na adres [email protected] lub [email protected]
  • za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie 

opłata jak za regularne połączenie zgodne z cennikiem operatora

Virgin Mobile salony stacjonarne obsługi klienta 

W obecnej chwili Virgin Mobile nie planuje otwierania własnych salonów. Współpracuje jednak z siecią partnerską Telakces.com oraz niezależnymi punktami GSM. Kupić w nich można starter, przenieść numer, zarejestrować numer lub dokończyć rejestrację on-line. Dzięki współpracy z siecią własną Poczty Polskiej, placówkami eurobank, siecią sklepów Żabka i Freshmarket, siecią Ruch, Kolporter, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Café, Relay, Discover, Hubiz, Hello, Virgin, stacjami benzynowymi Statoil, BP, Shell i Lotos, placówkami Telakces, Teletorium oraz niezależnymi punktami GSM możliwa jest dla klientów Virgin Mobile rejestracja numeru. Pełną listę punktów partnerów znaleźć można na mapie która znajduje się na stronie Virgin Mobile. 

Virgin Mobile przenoszenie numeru 

Wniosek o przenoszenie numeru można złożyć za pomocą strony internetowej Virgin Mobile w zakładce przenieś numer, kontaktując się z działem obsługi klienta CMOK lub w dedykowanym punkcie partnerskim.