L'Oréal kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2017-08-27 03:49:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 10:14:53
L'Oréal kontakt

Jak skontaktować się z L'Oréal? Kontakt telefoniczny i kontakt online z L'Oréal. Dane kontaktowe obsługi klienta L'Oréal.

L'Oréal kontakt

L'Oréal to światowy koncern kosmetyczny z siedzibą w Clichy we Francji, można go znaleźć w większości państw. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1909 roku. L'Oréal produkuje kosmetyki do makijażu, jak i pielęgnacji oraz farby do samodzielnej koloryzacji włosów. W przypadku pytań, problemów, bądź reklamacji klienci L'Oréal kontakt z przedsiębiorstwem mogą osiągnąć na kilka sposobów.

L'Oréal kontakt online

Kontakt z L'Oréal jest możliwy poprzez stronę internetową producenta kosmetyków. Wystarczy wypełnić dostępny tam formularz kontaktowy swoimi danymi kontaktowymi i podać przyczynę kontaktu. Pracownicy biura obsługi klienta L'Oréal postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania i problemy w jak najkrótszym czasie. Istnieje również możliwość napisanie wiadomości bezpośrednio na adres mailowy L'Oréal [email protected].

Adres e-mail: [email protected]

L'Oréal  kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z L'Oréal  wystarczy zadzwonić na numer 22 33 58 800, lecz trzeba zauważyć, iż jest on płatny i lepiej kontaktować się z L'Oréal online.

Numer telefonu: 22 33 58 800

L'Oréal Polska kontakt 

Mimo że główna siedziba L'Oréal znajduje się we Francji, L'Oréal Polska ma swój oddział w Warszawie. Aby skontaktować się z L'Oréal można podejść osobiście do biura lub wysłać list. Oczywiście te sposoby kontaktu z L'Oréal mogą być dość czasochłonne dla osób spoza Warszawy.

Adres: ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa