Algida kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-10-05 15:42:30
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 15:59:30
Algida kontakt

Algida kontakt. Dane kontaktowe Algida, numer kontaktowy, e-mail, adres. Kontakt dla zainteresowanych dostępny na stronie kontaktowej

Kontakt Algida

Algida to marka lodów będąca częścią koncernu Unliever. Działalność na rynku polskim rozpoczęła w roku 1993 roku po zakupie przez koncern fabryki lodów w Baninie. W ofercie Algidy znajdują się lody, które są produkowane dla wszystkich krajów objętych polem dystrybucji Unliever. Firma Algida należy do jednych z największych producentów lodów na całym świecie.

Kontakt Algida jest realizowany drogą elektroniczną i telefoniczną. Aby skontaktować się z Algidą, można skorzystać z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie kontaktowej Algida lub zadzwonić na numer kontaktowy Algida. Jeśli wybraną sposobem kontaktu jest kontakt przez formularz kontaktowy, w pierwszym kroku należy wprowadzić wymagane dane kontaktowe i podać temat kontaktu, a następnie napisać wiadomość skierowaną do obsługi klienta Algida. W wiadomości można zadać pytania dotyczące oferty produktów Algida lub zgłosić reklamacje.

Numer kontaktowy Algida

Kontakt Algida jest także możliwy drogą telefoniczną. W celu osiągnięcia kontaktu z obsługą klienta Algida należy zadzwonić na numer kontaktowy Algida. Konsultanci obsługi klienta szybko odpowiedzą na połączenie, pomogą w rozwiązaniu napotkanych problemów i udzielą informacji na posiadane pytania dotyczące firmy Algida.

Dane kontaktowe Algida

Algida Adres

  • Adres: al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa,

Algida Numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: 801 109 387