MultiSport kontakt

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-09-27 11:10:17
  • Data modyfikacji: 2023-01-23 18:39:26
MultiSport kontakt

Aktualne dane kontaktowe do MultiSport dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z konsultantami MultiSport. Infolinia telefoniczna MultiSport.

Kontakt MultiSport

MultiSport jest to karta, która umożliwia pracownikom firm na korzystanie z obiektów sportowo-rekreacyjnych na koszt pracodawcy. Obecnie istnieje kilka różnych ofert MultiSport, takich jak na przykład karta MultiSport dla pracowników, karta MultiSport senior, czy też karta MultiSport student. Posiadacze karty MultiSport są uprawnieni do korzystania z kilku tysięcy obiektów takich jak siłownie, korty tenisowe oraz baseny.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące karty, warto, jest uzyskać kontakt MultiSport, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt MultiSport, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt MultiSport.

MultiSport kontakt realizuje między innymi online poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Aby uzyskać mailowy kontakt MultiSport, wiadomość należy wysyłać pod adres [email protected]. Konsultanci, którzy zajmują się obsługą klienta w MultiSport, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

E-mail: [email protected]

MultiSport telefon

Innym sposobem na kontakt MultiSport, jest forma telefoniczna. Aby uzyskać telefoniczny kontakt MultiSport, należy dzwonić pod numer +48 22 242 42 42. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt MultiSport, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. MultiSport kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Na numer, pozwalający na kontakt MultiSport należy dzwonić w godzinach pracy konsultantów z Biura Obsługi Klienta.

Telefon: +48 22 242 42 42

Benefit System MultiSport

MultiSport jest to usługa dostępna dzięki programowi Benefit System, z którym z kolei można skontaktować się między innymi poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Należy go odpowiednio wypełnić, a następnie przesłać do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Innym sposobem na skontaktowanie się z Benefit System w sprawach dotyczących MultiSport, jest forma mailowa. Wszelkie wiadomości należy wysyłać pod adres mailowy [email protected]. Zapytania od klientów, są odbierane codziennie w godzinach od 7:00 do 22:00  z wyłączeniem świąt.

E-mail: [email protected]