POLMED kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2017-08-01 02:07:25
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 19:28:56
POLMED kontakt

Poszukujesz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z POLMED? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie możliwe opcje na kontakt z POLMED. Kontakt POLMED pozwoli na uzyskanie informacji.

Kontakt POLMED

Firma POLMED kontakt z klientami realizuje na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bezpośrednia opcja na korespondencję z pracownikami Biura Obsługi Klienta i uzyskanie pomocy w danym problemie. Należy pamiętać, aby w temacie takiej wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc, a w samej treści dokładnie opisać daną sytuację. Dzięki umieszczeniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy POLMED będą mogli szybciej znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy POLMED dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail POLMED: [email protected]

Dane kontaktowe POLMED

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu z POLMED, skorzystać mogą z możliwości wysłania wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny POLMED. Należy jednak zaznaczyć, że wybierając tę metodę na wiadomość zwrotną, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z firmą POLMED. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z POLMED.

Adres korespondencyjny POLMED: Os.Kopernika 21, 83-200 Starogard Gdański

NIP: 5921963724
REGON: 192110780
KRS: 0000271013

POLMED telefon

Ostatnią z możliwych i dostępnych opcji na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta POLMED jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami firmy i uzyskać potrzebne dane i informacje dotyczące aktualnej oferty POLMED. Dodatkowo eksperci odpowiedzialni za obsługę telefonu POLMED udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszających się osób. Należy dodać, że w celach kontaktu z POLMED udostępniony został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu z POLMED. Dodatkowo podane numery kontaktowe dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Telefon POLMED: 58 775 95 99
Telefon POLMED: 801 033 200