Ber-Med Kontakt

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2017-10-23 20:31:38
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 10:54:26
Ber-Med Kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Ber-Med? Ber-Med dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z zakładem opieki zdrowotnej.

Kontakt Ber-Med

Ber-Med to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, który działa od 2002 roku. Firma jest placówką całkowicie prywatną , ale ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie większości świadczonych usług, w związku z powyższym opieka medyczna jest bezpłatna. Pacjenci Ber-Med kontakt z zakładem mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Ber-Med kontakt online

Ber-Med kontakt umożliwia pacjentom online przez stronę internetową zakładu z wykorzystaniem formularza kontaktowego. W formularzu pacjenci powinni wypełnić swoje dane kontaktowe takie jak imię, nazwisko i adres e-mail, po czym będą mogli zadać pytanie. Biuro obsługi klienta Ber-Med postara się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie pytania mailowo.

Ber-Med kontakt telefoniczny

Kontakt z Ber-Med możliwy jest też telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu 22 782 23 85. Kontakt telefoniczny jest o wiele szybszy od kontaktu online przez formularz kontaktowy.

Numer telefonu: 22 782 23 85