Epaka kontakt

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-11-20 16:47:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:20:44
Epaka kontakt

Kontakt Epaka dla klientów. Dane kontaktowe Epaka, adres, e-mail, numer kontaktowy. Usługi kurierskie Epaka. Kontakt dostępny na stronie kontaktowej Epaka.

Kontakt Epaka

Epaka to firma świadcząca profesjonalne usługi kurierskie na obszarze Polski oraz poza nią. W sytuacji potrzeby szybkich usług kurierskich można skontaktować się z Epaka. Firma pomaga w załatwieniu wszystkich formalności dotyczących nadania przesyłki oraz gwarantuje bezpieczne dotarcie do celu po jej wysłaniu.

Epaka kontakt realizuje drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Aby skontaktować się z Epaka, można skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej Epaka. W sytuacji wyboru formularza jako formy kontaktu należy podać swoje imię oraz adres e-mail, a następnie zapisać treść wiadomości, w której można zawrzeć pytania dotyczące pełnionych przez firmę Epaka usług kurierskich.

Kontakt do Epaka

Inną opcją na kontakt Epaka jest kontakt przez pocztę elektroniczną i wysłanie wiadomości do odpowiedniego działu lub na ogólny adres e-mail Epaka kontakt. Ostatnią możliwością na kontakt Epaka jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy obsługi klienta Epaka. Konsultanci obsługi klienta Epaka szybko odbiorą połączenie i udzielą pomocy w sytuacji napotkania jakichkolwiek komplikacji.

Dane kontaktowe Epaka

  • Adres: ul. Sochacz 16a, 21-400 Łuków,

Epaka Obsługa klienta

Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Epaka Dział handlowy

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Epaka Dział reklamacji i weryfikacji przesyłek

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

     Reklamacje

     Weryfikacja przesyłek

Epaka Dział rozliczeń i pobrań

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

      Rozliczenia

      Pobrania

      Windykacja

Epaka Dział Marketingu