OstroVit Kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-04-13 04:28:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 09:48:52
OstroVit Kontakt

Kontakt OstroVit. Dane kontaktowe do OstroVit, telefon, adres, e-mail. OstroVit kontkakt dla klientów.

OstroVit kontakt

OstroVit zajmuje się produkcją wszelkich wysokiej jakości suplementów diety oraz żywności dietetycznej. Istniejąca już od ponad 10 lat marka OstroVit, zyskała możliwość sprzedaży swoich produktów w ponad 40 krajach na całym świecie. Misją firmy jest sprzedaż swoich towarów sportowcom i ludziom starającym się prowadzić zdrowy tryb życia, aby utrzymywali dobry poziom zdrowia fizycznego oraz psychicznego lub ich poprawy. 
Produkty OstroVit tworzone są dla osób trenujących, zarówno sporty wytrzymałościowe i siłowe oraz dla tych, którzy ćwiczą tylko rekreacyjnie. Mogą z nich także korzystać osoby pragnące urozmaicić swoją dietę. Oferta sklepu posiada takie produkty i odżywki dla sportowców jak przeróżne zestawy witamin, olejków spożywczych, spalaczy tłuszczu i maseł orzechowych. OstroVit oferuje także produkty przeznaczone dla bardziej wymagających konsumentów wegańskich i żywność dietetyczną.

Kontakt OstroVit

OstroVit kontakt udostępnia kilka możliwości kontaktu. Jedną z nich jest kontakt telefoniczny przez numer kontaktowy OstroVit kontakt z działem obsługi klienta i pomocy technicznej, który udzieli wsparcia w wyniku napotkania jakichkolwiek problemów w trakcie procesu zakupu produktów marki OstroVit. OstroVit kontakt pozwala także na kontakt za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail kontakt OstroVit, dzięki której podobnie jak w przypadku komunikacji przez numer kontaktowy OstroVit, można uzyskać pomoc techniczną i otrzymać odpowiedzi na posiadane pytania dotyczące suplementów odżywczych marki OstroVit. Dodatkowo kontakt OstroVit jest dostępny przez konto użytkownika, w którym można zgłaszać napotkane problemy z zamówionym produktem takie jak niewłaściwe otrzymane zamówienie, uszkodzony produkt lub brakująca zawartość zamówienia. W takim wypadku należy wypełnić formularz kontaktowy dotyczący konkretnego problemu, wypełnić go odpowiednimi danymi oraz wysłać do OstroVit kontakt. Konsultanci kontakt Ostrovit udzielą odpowiedzi tak szybko jak to będzie możliwe.

Dane kontaktowe OstroVit

  • Adres: Fitness Trading Robert Szulborski, ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polska,
  • Numer kontaktowy: +48 669 094 455,
  • Adres e-mail: [email protected],