989 kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2017-05-03 14:30:49
  • Data modyfikacji: 2022-12-05 20:06:26
989 kontakt

989 Kontakt — Skontaktuj się z Narodowym Programem Szczepień. Aktualne dane kontaktowe na stronie. Umów na szczepienie. Numer telefonu.

989 Kontakt

Od pewnego czasu, funkcjonuję kontakt telefoniczny z Narodowym Programem Szczepień. Kontakt 989, obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mogą udzielić informacji na temat szczepienia oraz umówić na wizytę. Kontakt ten stał się tak popularną formą, że dziennie obsługiwanych jest kilkanaście tysięcy połączeń.

Osoby dzwoniące, najczęściej zadają pytania odnośnie do terminów szczepień. Dodatkowo, pytanie, które również często pada to, w jakich placówkach możliwe jest szczepienie i czy choroby współistniejące mogą być przeciwskazaniem do szczepienia. Aby uzyskać odpowiedź na tego typu, nurtujące pytania, możliwe jest wykonanie bezpłatnego połączenia. Kontakt 989 dostępny jest całodobowo.

989 Kontakt telefoniczny

Aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące szczepień, możliwe jest wykonanie telefonu do konsultantów Narodowego Programu Szczepień. Kontakt 989 oferuję połączenie za darmo oraz dostępny jest całodobowo. Możliwe jest nie tylko uzyskanie informacji, ale także umówienie na wizytę.

Aby nawiązać połączenie z konsultantem, wystarczy zadzwonić pod numer kontaktowy 989. Osoby dzwoniące zza granicy mogą także umówić się na szczepienie lub uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytania. Do tego celu powstał specjalny numer kontaktowy (22) 62 62 989. Rozmowa z konsultantem dostępna jest w języku polskim, ukraińskim oraz angielskim.

Aby dowiedzieć się więcej an temat szczepień, Narodowy Program Szczepień stworzył specjalną stronę gov szczepimysie. Informację na stronie dotyczą nie tylko szczepień przeciwko COVID 19, ale także innych chorób, na które dostępne są szczepienia w Polsce.