Kontakt LinkedIn

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-09-20 23:04:41
  • Data modyfikacji: 2023-02-02 14:24:01
Kontakt LinkedIn

Sprawdź możliwość skontaktowania się z LinkedIn. Skorzystaj już dziś z ofert, jakie udostępnione zostały na portalu LinkedIn. Wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na kontakt z LinkedIn, które umieszczone zostały na poniższej stronie.

Co to jest LinkedIn?

LinkedIn jest międzynarodowym serwisem społecznościowym, który specjalizuje się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Sam serwis założony został pod koniec 2002 roku, a uruchomiony w połowie roku 2003. W roku 2021 portal odnotował ponad 740 milionów użytkowników w ponad 200 krajach na całym świecie. Użytkownicy portalu mają możliwość używania go w kilkunastu różnych dostępnych językach, między innymi także i w języku polskim. W roku 2016 serwis został wykupiony i przejęty przez firmą Microsoft za ponad 26,2 miliarda dolarów. Do dziś LinkedIn cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi zarówno szukających, jak i oferujących pracę.

LinkedIn kontakt

Portal LinkedIn daje swoim użytkownikom możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta portalu na kilka możliwych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Znajduje się on w odpowiedniej zakładce na oficjalnej stronie internetowej portalu, bądź w aplikacji mobilnej. Aby skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za jego pomocą, wystarczy wypełnić odpowiednimi danymi wymagane pola a w treści wiadomości napisać powód, z jakim zwracamy się o pomoc do konsultantów portalu. Pomoże to pracownikom Centrum Obsługi Klienta LinkedIn w szybszym znalezieniu właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Warto również podać adres poczty elektronicznej, na który ma nadejść wiadomość z odpowiedzią. Z pewnością eksperci LinkedIn dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane zgłoszenia, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

LinkedIn chat na żywo

Drugą z opcji, która pozwala użytkownikowi na kontakt z Centrum Pomocy LinkedIn jest skorzystanie z chatu na żywo. Pozwala to na połączenie się bezpośrednie z konsultantem Biura Obsługi Klienta LinkedIn i rozmowę na żywo. Dzięki temu sposobowi łatwiej jest wytłumaczyć, na czym konkretnie polega problem klienta czy też zdobyć potrzebne informacje. Warto zaznaczyć, że chat online nie jest możliwy w języku polskim. Jedyną opcją na porozmawianie na żywo z konsultantem jest skorzystanie z języka angielskiego.

LinkedIn telefon

Niestety, ale portal nie prowadzi kontaktu poprzez żaden dostępny numer kontaktowy. Wszystkim użytkownikom portalu pozostają więc dwie pozostałe opisane powyżej opcje. W przypadku, gdy portal oficjalnie udostępni dla klientów kontakt LinkedIn aktualna strona z pewnością zostanie na bieżąco zaktualizowana. Na dzień dzisiejszy formą kontaktu z LinkedIn pozostaje dostępny formularz kontaktowy bądź chat online z konsultantem w języku angielskim.