PFRON kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-08-13 13:33:31
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 19:01:23
PFRON kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z PFRON? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu udostępniony został między innymi telefon PFRON. Skorzystanie z kontaktu PFRON to gwarancja uzyskania wszelkich informacji. Sprawdź kontakt PFRON.

Kontakt PFRON

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu z PFRON skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. W treści listu należy zawrzeć powód, z jakim klient pisze do pracowników Biura Obsługi Klienta, a także dokładnie i ze szczegółami opisać zaistniały problem. Pomoże to w znaczny sposób przyśpieszyć proces znalezienia właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych z PFRON. Konsultanci PFRON z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdy nadesłany list, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

Adres korespondencyjny PFRON: al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa

PFRON telefon

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty PFRON, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej w celach kontaktu z PFRON, numerowi kontaktowemu. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników PFRON. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za numer kontaktowy dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo należy także dodać, że w celach kontaktu na poniższej stronie internetowej udostępniony został więcej niż jeden aktualny kontakt z PFRON. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego numeru. Warto także wspomnieć, że podany poniżej telefon PFRON dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach, które podane zostały poniżej.

Telefon PFRON: 22 50 55 500
*Telefon PFRON dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w poniedziałki w godzinach od 10:00 do 18:00, a także od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Telefon PFRON: 22 581 84 10

Telefon PFRON dodatkowy: 517 373 975
*Telefon PFRON dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00.