ACCA Polska kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-20 16:20:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 10:27:15
ACCA Polska kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z ACCA? ACCA dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z organizacją dla osób zainteresowanych.

Kontakt ACCA

Association of Chartered Certified Accountants, ACCA to międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Według stanu z marca 2013 ACCA ma na całym świecie 162 tysięcy członków i 428 tysięcy studentów w 173 krajach. Główne biuro ACCA znajduje się w Londynie podczas gdy administracja znajduje się w Glasgow w Wielkiej Brytanii. Przedstawicielstwo ACCA działa w Polsce od 2004 roku. Jego działalność skupia się głównie na promocji kwalifikacji ACCA, szerzeniu wiedzy z zakresu finansów, tworzeniu dobrych praktyk oraz dzieleniu się nimi ze środowiskiem finansistów. Organizacja wspiera i aktywizuje studentów oraz członków ACCA. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów ACCA kontakt udostępnia na kilka sposobów.

ACCA kontakt mailowy

Polscy członkowie i osoby zainteresowane ACCA kontakt z organizacją mogą osiągnąć mailowo pod różnymi adresami e-mail. Ogólny adres to kontakt@accapolska.pl, na który można przesyłać wszystkie zapytania, lecz kontakt mailowy będzie o wiele szybszy jeśli wiadomość zostanie wysłana na konkretny adres e-mail związany z tematem zapytania, czy problemu.

ACCA Kontakt ogólny: [email protected] 

Kontakt ws. studenckich: [email protected] 
Kontakt ws. uczelnianych: [email protected] 
Kontakt ws. członkowskich: [email protected] 

ACCA kontakt telefoniczny

Kontakt z ACCA jest możliwy również telefonicznie pod numerem telefonu +48 691 99 36 82. Połączenia odbierane są przez Marketing and Engagement Manager. Kontakt telefoniczny z ACCA jest skierowany nie tylko dla mieszkańców Polski, ale także mieszkańców krajów bałtyckich oraz Ukrainy.

Numer telefonu: +48 691 99 36 82