Berker kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-08-24 03:15:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:32:03
Berker kontakt

Berker kontakt. Dane kontaktowe Berker, numer kontaktowy, adres, e-mail. Kontakt Berker dostępny na stronie kontaktowej.

Kontakt Berker

Berker, firma zostałą założona przez dwóch braci Hugona i Roberta Berker 1919 roku w Niemczech w Schalksmühle, jest producentem systemów elektrycznych, osprzętu elektroinstalacyjnego i automatyki do budynków komercyjnych oraz mieszkaniowych. W roku 2012 stała się częścią Grupy Hager zajmującej się produkcją gniazdek, kontaktów i włączników.

Kontakt Berker jest dostępny za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej firmy Hager. Po wybraniu formularza kontaktowego jako formę kontaktu należy uzupełnić pola formularza: imię, nazwisko, e-mail, numer kontaktowy, kod pocztowy, wybrać kategorię oraz w polu do tego przeznaczonym zapisać wiadomość zawierającą wszelkie pytania dotyczące produktów lub napisać w sprawie problemów technicznych, reklamacji i zamówień. 

Berker kontakt do firmy

Kontakt Berker jest również możliwy przez wysłanie wiadomości mail poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail Berker kontakt. Ostatnią metodą kontaktu jest przez wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Berker kontakt. Obsługa klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Konsultanci obsługi klienta udzielą odpowiedzi na pytania i pomogą w sytuacji napotkania problemów technicznych, reklamacją oraz komplikacji z zamówieniem.

Dane kontaktowe Berker

Dane kontaktowe Berker można znaleźć na stronie kontaktowej firmy Hager.

Berker adres

  • Adres: ul. Fabryczna 10, 43-100 Tychy,

Berker numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: +48 32 32 40 100,
  • Fax: +48 32 32 40 150,

Berker adres e-mail