Duolingo kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-01-09 01:13:20
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 09:56:55
Duolingo kontakt

Kontakt Duolingo. Dane kontaktowe Duolingo znajdują się na stronie serwisu. Kontakt z Duolingo możliwy poprzez adres internetowej poczty elektronicznej.

Duolingo kontakt

Duolingo jest platformą internetową, a zarazem aplikacją mobilną do nauki języków. Duolingo opiera się na systemie gratyfikacji oraz rywalizacji, gdzie użytkownicy za każdy ukończone poziom dostają nagrody, a dodatkowo mogą ze sobą rywalizować poprzez „Dywizje”, które w pewien sposób określają poziom zagłębienia w kurs. Twórcami portalu są Luis von Ahn i Severin Hacker. Oprócz zwykłych kursów znanych języków, na platformie też można znaleźć takie języki High Valyrian, który jest językiem stworzonym na potrzeby serialu Gra o Tron. 

Kontakt Duolingo jest w większości przypadkach niepotrzebny ze względu na centrum pomocy znajdujące się na stronie. Większość pytań oraz odpowiedzi znajduję się tam, jeżeli użytkownik ma problem z funkcjonowaniem aplikacji, może znaleźć odpowiedź na FAQ Duolingo. Oprócz kontaktu dla zwykłego użytkownika z Duolingo można się skontaktować w celu przesłania informacji na temat ogólnych problemów z działaniem programu. Jeżeli w aplikacje występują błędy czy aplikacja Duolingo nie działa w odpowiedni sposób, można takie rzeczy zgłosić poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie w zakładce „Submit Bug Report”. Aby poprawnie uzupełnić taki formularz, należy umieścić w nim: adres e-mail, temat, opis problemu, wybrać typ problemu, oraz dodać załącznik z widocznym błędem. Inny kontakt Duolingo służy do kontaktu z działem prasowym lub dla zainteresowanych współpraca z Duolingo. Owy kontakt jest prowadzony przez adres internetowej poczty elektronicznej.

Duolingo kontakt przez adres e-mail:

Adres e-mail w sprawie kontaktu dla dziennikarzy i blogerów: [email protected]

Jeżeli chcesz zostać partnerem Duolingo, napisz na adres e-mail: [email protected]