Wersow kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-01-23 19:35:22
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 09:57:21
Wersow kontakt

Wersow kontakt telefoniczny dla fanów. Sklep Wersow Store dane kontaktowe. Możliwość przesłania wiadomości mailowe do Wersow. Wersow adres, telefon.

Kontakt Wersow 

Wersow, a dokładnie Weronika Sowa jest polską influencerką, piosenkarką, a także youtuberką. Z tego względu, że artystka ceni sobie prywatność nie został udostępniony jej numer telefonu. 

Fani w celu uzyskania kontaktu z Wersow mogą przesłać wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości należy kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected]

Wersow adres e-mail: [email protected]

Sklep Wersow Store

Wersow prowadzi swój własny sklep internetowy. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać kontakt z Biurem Obsługi Klienta mogą wysłać wiadomość mailową na adres [email protected]. Należy pamiętać, aby w treśći szczegółowo opisać zaistniałą sytuację. Konsultanci udzielają odpowiedzi zwrotnych najszybciej jak to możliwe. 

Sklep Wersow adres e-mail: [email protected]

Wersow adres korespondencyjny

Adres korespondencyjny dotyczy jedynie sklepu prowadzonego przez Wersow. Osoby, które wolą bardziej tradycyjny sposób uzyskania kontaktu mogą wysłać list. Wybierając ten kanał kontaktowy czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną jest znacznie dłuższy. 

Sklep Wersow adres korespondencyjny: ul. Moniuszki 26/10, 31-523 Kraków