Kontakt MTV

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-09-16 19:10:18
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 12:06:26
Kontakt MTV

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i sprawdź wszelkie dostępne metody kontaktu ze stacją MTV. Podany na poniższej stronie kontakt MTV umożliwia klientom na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantem Centrum Obsługi Klienta stacji.

Krótko o MTV

MTV jest to skrót od Music Television. Jest to amerykańska stacja muzyczna, należąca obecnie do ViacomCBS Domestic Media Networks, wchodzącej w skład ViacomCBS. Stację odbierać można za pośrednictwem telewizji satelitarnych i naziemnych oraz sieci kablowych. Początki MTV sięgają wczesnych lat osiemdziesiątych XX wieku. Po dziś dzień MTV cieszy się ogromną popularnością wśród słuchaczy z całego świata.

Kontakt z MTV

Ze stacją Music Television klienci mogą skontaktować się także poprzez skorzystanie z podanego adresu poczty elektronicznej czy też tradycyjnego wysłania listu na adres korespondencyjny. Dzięki tym dwóm sposobom mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikiem stacji MTV odpowiedzialnym za Centrum Obsługi Klienta. W przypadku wybrania opcji wysłania wiadomości mailowej warto w tytule zawrzeć powód, w jakim klient pisze do MTV. W treści natomiast należy opisać całą zaistniałą sytuację, z którą klient ma problem. Poprzez podanie jak największej ilości szczegółów konsultanci Centrum Obsługi Klienta zdecydowanie szybciej znajdą idealne rozwiązanie dla problemu klienta. Na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać kilka najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy MTV dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość mailową, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail MTV: [email protected]

Jeśli klient wybierze tradycyjną formę konwersacji z konsultantem, musi uzbroić się w cierpliwość, gdyż w przypadku tej opcji na kontakt z MTV na odpowiedź zwrotną ze strony biura obsługi klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych możliwości na kontakt MTV. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto rozważyć skonsultowanie się z ekspertem firmy poprzez inne możliwości kontaktu opisane na poniższej stronie internetowej.

Adres korespondencyjny MTV: Perlová 371/5, 110 00, Praha 1, Česká republika

Telefon MTV

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta stacji MTV jest skorzystanie z podanego poniżej aktualnego numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta i wypytać o wszelkie informacje dotyczące stacji oraz programu audycji. Dodatkowo eksperci odpowiedzialni za kontakt Music Television z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących klientów. Dobrze jest więc skorzystać z podanego poniżej numeru i uzyskać odpowiedzi bezpośrednio od kompetentnych pracowników stacji MTV. Niestety godziny funkcjonowania poniższego kontaktu z MTV nie zostały umieszczone na poniższej stronie internetowej. Z tego względu zaleca się sprawdzenie dostępności danego numeru kontaktowego we własnym zakresie, bezpośrednio przed kontaktem z MTV.

Telefon MTV: +420 601 510 155