Milionerzy TVN kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-07-05 17:22:29
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 13:55:22
Milionerzy TVN kontakt

Jak uzyskać kontakt z Milionerzy TVN? Gdzie składać zgłoszenia na casting? Kontakt online i telefoniczny z Milionerzy TVN.

Milionerzy TVN kontakt

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany na antenie TVN. Pierwszy odcinek wyszedł 3 września 1999. Milionerzy TVN oparty był na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire?. Teleturniej polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziecin. Jeśli uczestnik odpowie poprawnie na 12 pytań, wygrywa, jak wskazuje nazwa milion złotych. Milionerzy TVN kontakt w sprawie castingu i zgłoszenia do programu jest bardzo prosty.

Milionerzy TVN formularz zgłoszeniowy

Milionerzy TVN kontakt w sprawie zgłoszeń prowadzi poprzez formularz zgłoszeniowy. W formularzu należy podać swoje dane kontaktowe i obsługa programu po pewnym czasie odezwie się z zaproszeniem na casting, który odbędzie się na miejscu. Przed zgłoszeniem należy się zapoznać z regulaminem milionerzy TVN pl.

W razie problemów z procesem można się kontaktować z producentem Milionerzy TVN, którego pracownicy pomogą je rozwiązać. 

Adres: ul. Wiertnicza 166, 02-952 Warszawa
Telefon: (22) 856 6161
E-mail: [email protected]