Medicine kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-19 14:14:03
  • Data modyfikacji: 2022-11-18 00:15:59
Medicine kontakt

Skorzystaj z pomocy konsultantów telefonicznych Medicine pod odpowiednim numerem dostępnym na stronie. Dane kontaktowe do Medicine dla zainteresowanych.

Kontakt Medicine

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z Medicine lub z produktami sprzedawanymi w sklepie, warto, jest uzyskać kontakt Medicine. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Medicine, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Medicine.

Dostępnych jest wiele form, umożliwiających kontakt Medicine. Jedną z nich jest tradycyjna poczta. Wszelką korespondencję kierowaną do Medicine, należy wysyłać pod adres Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów. Jadnak warto pamiętać o tym, aby opatrzeć ją dopiskiem "Sklep wearmedicine.com".

Medicine kontakt realizuje także online. Medicine kontakt online umożliwia między innymi poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Medicine. Formularz kontaktowy pozwala klientom sklepu Medicine na uzyskanie konkretnej pomocy w formie elektronicznej. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Medicine, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Medicine kontakt online umożliwia także poprzez pocztę elektroniczną. Aby uzyskać mailowy kontakt Medicine, wiadomości należy kierować pod odpowiedni adres e-mail. Medicine kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową realizuje pod dwoma różnymi adresami. Gdy wiadomość dotyczy sklepu internetowego Medicine, należy ją kierować na adres [email protected]. Jednak gdy zapytanie jest związane z jedną ze stacjonarnych lokalizacji sklepu Medicine, należy je wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected].

Adres:
BRANDBQ Sp. z o.o.
Kokotów 812 C, 32-002 Kokotów

E-mail (sklep internetowy): [email protected]
E-mail (sklep stacjonarny): [email protected]

Medicine telefon

Gdy wystąpią jeszcze jakiekolwiek dodatkowe pytania do Medicine, można skorzystać z telefonicznej formy kontaktu. Medicine kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać kontakt Medicine, należy dzwonić pod odpowiedni numer telefonu. Medicine kontakt telefoniczny umożliwia pod numerem (12) 312 27 22. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę telefoniczny kontakt Medicine, dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia kierowane na numer, który pozwala na kontakt Medicine, jedynie w wybranych godzinach. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Medicine, należy dzwonić na podany numer od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Poza danymi godzinami telefoniczny kontakt Medicine nie jest realizowany. W godzinach, w których akurat kontakt Medicine, korzystając z formy telefonicznej, nie jest obsługiwany, można skorzystać z innych sposobów, które również pozwalają na skontaktowanie się ze sklepem.

Telefon: (12) 312 27 22