Cresti Kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-03-25 23:58:41
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 15:16:56
Cresti Kontakt

Kontakt Cresti. Dane kontaktowe Cresti, numer kontaktowy, e-mail, adres. Cresti kontakt dostępne na stronie internetowej. Kontakt dla klientów.

Cresti Kontakt

Cresti to zakład kaletniczy z siedzibą zlokalizowaną w mieście Rzeszów. Firma Cresti zajmuje się produkcją m.in. neseserów, portfeli, teczek, walizek i torebek. W celu uzyskania większej ilości dokładnych informacji na temat działalności przedsiębiorstwa Crestii można skontaktować się z pracownikami Cresti. Kontakt Cresti jest możliwy na 2 sposoby. Pierwszym z nich jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Cresti kontakt. Drugą formą kontaktu jest skontaktowanie się poprzez internetową pocztę elektroniczną i napisanie wiadomości na adres e-mail Cresti kontakt, można w niej zamieścić wszelkie pytania dotyczące oferty produktów oraz innych powiązanych z firmą Crestii.

Kontakt Crestii

Kontakt Cresti dostępny jest drogą telefoniczną. W wypadku chęci skontaktowania się z Cresti kontakt należy zadzwonić na numer kontaktowy przedsiębiorstwa. Po odebraniu połączenia przez jednego z pracowników obsługi klienta Cresti można zadać wszelkie posiadane pytania i natychmiastowo uzyskać na nie odpowiedzi. Cresti jest czynne w godzinach od 9:00 do 17:00, więc w celu uzyskania kontaktu należy dzwonić na numer kontaktowy w tych godzinach.

Dane kontaktowe Cresti

  • Adres: ul. Kiepury 18a 35-602 Rzeszów,
  • Numer kontaktowy: 697 103 882,
  • Adres e-mail: 608 700 957,