McKesson kontakt

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-02-11 19:29:51
  • Data modyfikacji: 2022-08-27 16:15:46
McKesson kontakt

Skontaktuj się telefonicznie z McKesson poprzez numer dostępny na stronie. Kontakt z McKesson dla wszystkich zainteresowanych. Infolinia telefoniczna McKesson.

Kontakt McKesson

McKesson jest to przedsiębiorstwo farmaceutyczne o międzynarodowym zasięgu pochodzące ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorstwo McKesson swoją siedzibę mieści w San Francisco w Kalifornii, ale swoje biura ma również między innymi w Australii, Irlandii, Francji, Holandii oraz w Wielkiej Brytanii.

McKesson kontakt umożliwia między innymi poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości można wysyłać na adres e-mail [email protected]. Pisząc wiadomość do osób, które zajmują się obsługą klienta w firmie McKesson, należy w niej odpowiednio opisać występujący problem. Wiadomości odbierane są przez pracowników Biura Obsługi Klienta i starają się oni odpowiadać na wszelkie pytania wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Poczta elektroniczna, jest to forma pozwalająca na kontakt McKesson, która jest bardzo często wybierana przez zainteresowanych.

Kontakt McKesson możliwy jest również tradycyjną formą. Wiadomości listowne można wysyłać na adres korespondencyjny McKesson do Niemiec.

E-mail: [email protected] 

Adres korespondencyjny:
McKesson Europe AG
PO Box 101052
70009 Stuttgart
Niemcy

Adres biura (Niemcy):
McKesson Europe AG
Stockholmer Platz 1
70173 Stuttgart
Niemcy

Telefon McKesson

Kontakt McKesson możliwy jest również poprzez infolinię. Telefoniczny kontakt McKesson możliwy jest pod numerem +49 711 5001 00. Konsultanci telefoniczni Biura Obsługi Klienta McKesson udzielają wszelkiego potrzebnego wsparcia oraz udzielają potrzebnych informacji dla wszystkich dzwoniących. Kontakt McKesson poprzez infolinię umożliwia wszystkim zainteresowanym na uzyskanie szybkiego wsparcia od ekspertów. Należy jednak pamiętać, że telefon McKesson obsługiwany jest przez pracowników Biura Obsługi Klienta w Niemczech, dlatego też dzwoniąc na podany numer, należy posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim. Kontakt McKesson w języku polskim nie jest obecnie możliwy, ze względu na to, że jak na razie firma nie posiada swojego biura w Polsce.

Telefon: +49 711 5001 00