kontakt IAAI USA

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-10-30 07:02:36
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 13:15:28
kontakt IAAI USA

Kontakt IAAI USA, Uzyksaj kontakt z IAAI USA,

IAAI USA Kontakt

IAAI USA - jest to Amerykański oddział ogólnoświatowej firmy, oferującej zakup i sprzedaż samochodów na swojej platformie. Firma oferuje wiele możliwości Kontaktu, jednym z nich jest kontakt telefoniczny, gdzie firma dodatkowo oferuje owy kontakt bezpłatnie z Polski pod numerem 0-0-800-121-4897, oprócz tego firma funkcjonuje w wielu stanach ameryki, gdzie posiada swoje filię w większości stanów Ameryki, w razie wszelkich potrzeb można spróbować kontaktu bezpośredniego. Na stronie głównej stronie firmy IAAI USA można się doszukać też innej formy kontaktu z firmą, którą jest czat na żywo. Konsultanci umożliwiają prace czatu na żywo przez całe 24 godziny na 7 dni, wszelkie pytania można zadać w okienku czatu po niedługim czasie oczekiwania do czatu powinien dołączyć się konsultant pomagający w rozwiązaniu problemu.


Kontakt przez Formularz

Ostatnia formą kontaktu z firmą IAAI USA jest umieszczony na stronie formularz kontaktowy w głównej mierze służący do rozwiązywania problemów z kupnem lup sprzedażą, w formularzu należy podać swoje Imię, nazwisko, mail, numer telefonu, Opis oraz należy podać powód kontaktu oraz id kupującego, na końcu jest możliwość dodania pliku np.: potwierdzającego zakup.

Zakupy na IAAI USA
Dokonywanie zakupu jest relatywnie proste, można go dokonać między innymi w aplikacji gdzie, jest możliwość sprawdzenia aukcji, otrzymywanie alertów, aktualności o wpłatach i wiele innych. Dokonywanie zakupu może również być realizowane poprzez stronę internetową, wszelkie płatności realizowane mogą być w od 2 do 4 dni roboczych.