Kontakt Volvo

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-04-27 14:34:13
  • Data modyfikacji: 2023-01-30 17:15:58
Kontakt Volvo

Szukasz sposobu na skontaktowanie się z firmą Volvo? Na poniższej stronie internetowej opisane zostały wszelkie dostępne i aktualne sposoby na kontakt z Volvo. Nie zwlekaj i już teraz wypróbuj kontakt Volvo!

Kontakt Volvo

Klienci skorzystać mogą z różnych form na kontakt z firmą Volvo. Jedną z nich jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany adres mailowy klienci poprzez Internet porozmawiać mogą z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy Volvo. Przed wysłaniem maila należy jednak odpowiednio go przygotować. Wymagane jest, aby klient podał powód, z jakim zwraca się do pracowników firmy, a także dokładnie opisać całą sytuację. Znacząco ułatwi to pracę konsultantów firmy nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla sprawy klienta. Odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Volvo powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci firmy Volvo dołożą wszelkich starań, aby klient otrzymał wiadomość zwrotną, jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail Volvo: [email protected]

Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Klienci za pomocą tradycyjnych listów mogą porozmawiać z konsultantami Volvo. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotna zostanie klientowi, wysłana znacznie później niż przy wyborze pozostałych opcji na kontakt z firmą Volvo. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z innych opcji na kontakt z firmą. Pozwala to wszelkim zainteresowanym kontaktem osobom na otrzymanie niezbędnych danych, czy też odpowiedzi na pytania i wątpliwości w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny Volvo: Ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa

Telefon Volvo

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy Volvo jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Volvo i dzięki temu otrzymanie aktualnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę kontaktu Volvo odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Na poniższej stronie internetowej umieszczony został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi znalezienie właściwego kontaktu Volvo. Dodatkowo numer kontaktowy dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty i niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00.

Telefon Volvo: 22 255 20 50
Telefon Volvo do siedziby firmy: 48 (22) 566 28 00
Fax: 48 (22) 566 28 88