Homla kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-27 16:30:42
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 23:38:39
Homla kontakt

Aktualne dane kontaktowe do sklepu Homla udostępnione na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się z Homla telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Kontakt Homla

Homla jest to marka produkująca wyposażenie wnętrz. Sklepy Homla można znaleźć w aż 59 miejscach rozmieszczonych na terenie całego kraju, między innymi w takich miastach jak Kraków, Rzeszów, Szczecin, Lublin, Łódź, Poznań czy też Warszawa. Dodatkowo Homla sprzedaż realizuje także internetowo. W ofercie Homla można znaleźć produkty przeznaczone do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki, pokoju dziecięcego oraz wiele różnych dekoracji.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane ze sklepem Homla lub z produktami sprzedawanymi przez markę, warto, jest uzyskać kontakt Homla, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Homla, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, umożliwiające zainteresowanym kontakt Homla.

Homla kontakt realizuje na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest tradycyjna poczta. Wszelką korespondencję kierowaną do sklepu Homla, należy wysyłać pod adres ul.Sosnowiecka 75, 31-345 Kraków.

Innym sposobem na kontakt Homla jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który można znaleźć na stornie internetowej sklepu. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Homla. Pytania wysyłane poprzez formularz kontaktowy, mogą dotyczyć zarówno sklepu internetowego, jak i wybranej lokalizacji stacjonarnej. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Homla, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez zainteresowanych poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Homla kontakt realizuje także na inne sposoby.

Adres korespondencyjny:
N2H Sp. z o.o.
ul.Sosnowiecka 75, 31-345 Kraków

Homla telefon

Homla kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Homla, należy dzwonić pod numer 12 311 07 10. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę telefoniczny kontakt Homla, dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Homla kontakt telefoniczny umożliwia zainteresowanym jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Homla od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Homla jest niemożliwy. W godzinach, w których akurat numer, pozwalający na kontakt Homla jest nieaktywny, można skorzystać z innych sposobów, które również pozwalają na skontaktowanie się ze sklepem.

Telefon: 12 311 07 10