eBilet kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-01-13 09:59:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 23:53:36
eBilet kontakt

Kontakt do eBilet jet zawsze online. W przypadku zastrzeżeń związanych z zamówieniem proponowany jest kontakt telefoniczny, na centrum obsługi klienta.

Dzwoniąc na numer eBilet kontakt można dowiedzieć się jak kupić bilet jak i również konsultant poinformuje zainteresowanego klienta o aktualnych okazjach. Łącząc się z konsultantem można dowiedzieć się różnych ciekawych informacji na temat firmy. Szybki kontakt z calll center zapewnia  rozbudowana telefonia eBilet kontakt. Aby wybrać bilet, należy zadzwonić na eBilet kontakt. eBilet oferuje swoim klienta nie tylko kontrakt telefoniczny ale i również kontakt e-mailowy. Lecz jeśli klient jest fanem korespondencji poprzez listy jest także taka możliwość.   

eBilet Telefon

telefon: 22 122 80 99
Biuro Obsługi Klienta eBilet działa w dni robocze od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00.
W sprawie danych osobowych przetwarzanych przez eBilet można skontaktować się mailowo z Inspektorem Danych Osobowych. Wystarczy wysłać wiadomość na podany adres poczty elektronicznej.

Kontakt z inspektorem Ochrony Danych
E-mail: [email protected]

adres do korespondencji: al. Ks. J. Poniatowskiego 1 lok. 01.045, 03 – 901 Warszawa

Firmę eBilety tworzy młody, dynamiczny, kreatywny oraz ambitny zespół ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Budują i rozwija firmę w oparciu o profesjonalizm oraz zaangażowanie pracowników.

eBilet.pl to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno – rozrywkowej w Polsce. Współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Oferuje systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Udostępniamy naszym organizatorom i partnerom kompletne rozwiązania technologiczne do bieżącej edycji oraz śledzenia trendów sprzedaży. Są pionierem nowoczesnych technologii dla rynku e – commerce.