iCard Kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2017-07-25 05:29:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:54:03
iCard Kontakt

Kontakt iCard. Dane kontaktowe iCard, telefon, adres e-mail. iCard kontakt dostępny na stronie internetowej. Numer kontaktowy iCard.

Kontakt iCard

iCard, założone w roku 2007, jest przedsiębiorstwem FinTech, pozwalająca na robienie szybkich i prostych przelewów elektronicznych. Kontakt ICard jest możliwy poprzez użycie numeru kontaktowego i połączenie się z pracownikami w celu uzyskania wsparcia technicznego, lub uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące iCard. Inną metodą komunikacji z iCard kontakt jest poprzez wysłanie wiadomości przy pomocy poczty elektronicznej na adres e-mail iCard podany przez firmę. Kolejnym sposobem na kontakt z iCard jest udostępniony na stronie internetowej przedsiębiorstwa, formularz kontaktowy. Po uzupełnieniu go odpowiednimi danymi, imieniem, adresem e-mail numerem kontaktowym oraz wiadomością można go wysłać do kontakt iCard. Ostatnim sposobem na kontakt iCard jest czat online dostępny na stronie lub przez aplikację iCard. Wszystkie opcje kontaktu są dostępne jedynie w języku angielskim, więc wszystkie uzupełniane dane, wiadomości oraz komunikacja musi być prowadzona po angielsku.

iCard kontakt

Z podanych powyżej sposobów na kontakt iCard, najszybszym jest zdecydowanie kontakt telefoniczny po skorzystaniu z numeru kontaktowego. W przypadku kontaktu telefonicznego konsultanci iCard kontakt natychmiast mogą odpowiedzieć na posiadane pytania i udzielić potrzebnych informacji. Drugą szybką opcją na komunikację z kontakt iCard jest czat online, na którym podobnie jak w przypadku połączenia numerem kontaktowym, pracownicy w krótkim czasie odpowiedzą na pytania i podejmą działania pomocy klientom. 

Kontakt iCard telefonicznie jest dostępny 24 godziny na dobę każdego dnia. Chat online funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 19:00 oraz w soboty od 9:00-18:00 czasu europejskiego centralnego.