Hexeline kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-11 19:25:30
  • Data modyfikacji: 2022-11-22 21:41:36
Hexeline kontakt

Kontakt telefoniczny ze sklepem Hexeline możliwy pod numerami udostępnionymi na stronie. Aktualne dane kontaktowe do Hexeline. Kontakt Hexeline możliwy mailowo.

Kontakt Hexeline

Hexeline jest to polskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją odzieży oraz jest to także dom mody. W sklepie Hexeline można zakupić wszelkiego rodzaju odzież oraz dodatki kierowane dla kobiet.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Hexeline lub produktów tej marki, warto, jest uzyskać kontakt Hexeline, aby uzyskać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta sklepu. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Hexeline, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Hexeline.

Centralna siedziba Hexeline ma swoje położenie w Łodzi przy ulicy Puszkina 62/64. Natomiast siedziba sklepu internetowego Hexeline zlokalizowana jest w Brwinowie przy ulicy Wilsona 46.

Hexeline kontakt z zainteresowanymi realizuje na wiele sposobów. Jednym z nich jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej Hexeline. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie do niego wszelkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów Biura Obsługi Klienta Hexeline. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w sklepie Hexeline, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt Hexeline, jest elektroniczna skrzynka pocztowa. Wszelkie pytania dotyczące sklepu internetowego Hexeline, należy przesyłać pod odpowiedni adres e-mail. Hexeline kontakt mailowy umożliwia pod adresem poczty elektronicznej [email protected]. Pracownicy Biura Obsługi Klienta gwarantują szybkie oraz profesjonalne udzielenie odpowiedzi na zapytania kierowane od klientów sklepu Hexeline.

Adres (centrala): ul. Puszkina 62/64, 92-516 Łódź
Adres (siedziba sklepu internetowego): ul. Wilsona 46, 05-840 Brwinów

E-mail: [email protected]

Hexeline telefon

Hexeline kontakt umożliwia także telefonicznie. Hexeline kontakt telefoniczny realizuje pod trzema różnymi numerami. Aby uzyskać szybką pomoc, należy dzwonić pod odpowiedni numer, pozwalający na kontakt Hexeline.

Aby skontaktować się z centralną siedzibą Hexeline znajdującą się w Łodzi, należy dzwonić pod numer +48 42 649 11 50

Natomiast infolinia telefoniczna Hexeline, znajduje się pod numerem kontaktowym +48 506 304 407. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na tę chwilę telefoniczny kontakt Hexeline, dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Na podany numer, pozwalający na kontakt Hexeline, należy dzwonić  jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci Biura Obsługi Klienta sklepu internetowego Hexeline odbierają połączenia kierowane na telefon Hexeline od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Hexeline nie jest możliwy.

Trzeci numer kontaktowy do Hexeline pozwala na złożenie zamówienia telefonicznie. Aby złożyć zamówienie w sklepie Hexeline, korzystając z formy telefonicznej, należy dzwonić pod numer +48 880 388 380. Jednak taka możliwość istnieje jedynie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 15:00.

Telefon (centrala): +48 42 649 11 50
Telefon (Biuro Obsługi Klienta): +48 506 304 407
Telefon (zamówienia): +48 880 388 380