Kontakt Filharmonia Dolnośląska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-09-21 04:53:38
  • Data modyfikacji: 2023-02-07 23:00:13
Filharmonia Dolnośląska Kontakt

Dane kontaktowe do Filharmonii Dolnośląskiej dostępne na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z Filharmonią Dolnośląską. Aktualny numer do Filharmonii Dolnośląskiej.

Filharmonia Dolnośląska kontakt

Filharmonia Dolnośląska jest to narodowa instytucja kultura, która działa od 1976 roku w Jeleniej Górze. Powstałą ona poprzez reorganizację w 1964 roku Społecznej Orkiestry Symfonicznej w Narodową Orkiestrę Symfoniczną. Filharmonia Dolnośląska jest to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych symboli życia kulturalnego regionu oraz jest w pewnym sensie wizytówką koncertową Jeleniej Góry.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Filharmonii Dolnośląskiej, związane na przykład z zakupem biletów, działalnością instytucji lub też imprez przez nią organizowanych, warto, jest uzyskać kontakt z Filharmonią Dolnośląską. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt z Filharmonią Dolnośląską, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt z FIlharmonią Dolnośląską.

Filharmonia Dolnośląska zlokalizowana jest w Jeleniej Górze przy ulicy Piłsudskiego. Osoby zainteresowane osobistym kontaktem, mogą odwiedzić placówkę, w celu na przykład uzyskania wsparcia od obsługi lub zarządu.

Filharmonia Dolnośląska kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Filharmonią Dolnośląską online. Aby uzyskać kontakt z Filharmonią Dolnośląską online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Filharmonia Dolnośląska kontakt mailowy umożliwia pod paroma różnymi adresami. Pierwszy z nich jest to [email protected] i pozwala on na skontaktowanie się z sekretariatem filharmonii. Możliwy jest także kontakt z dyrektorem filharmonii. W tym celu wiadomość należy kierować pod adres [email protected]. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób umożliwiający zainteresowanym na kontakt z Filharmonią Dolnośląską.

Adres: 58-500 Jelenia Góra, ul. Piłsudskiego 60

E-mail (sekretariat): [email protected]
E-mail (dyrektor): [email protected]

Telefon Filharmonia Dolnośląska

Innym sposobem na kontakt z Filharmonią Dolnośląską, jest forma telefoniczna. Aby uzyskać telefoniczny kontakt z Filharmonią Dolnośląską, należy dzwonić pod numer +48 75 75 381 61. Podany numer, pozwalający na kontakt z Filharmonią Dolnośląską, prowadzi do sekretariatu instytucji. Kontakt z Filharmonią Dolnośląską, korzystając z formy telefonicznej, jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Telefon: +48 75 75 381 61

Filharmonia Dolnośląska kontakt – kasa biletowa

Filharmonia Dolnośląska kontakt umożliwia także w spawie biletów. Możliwy jest on mailowo oraz telefonicznie. Mailowy kontakt z Filharmonią Dolnośląską w celu zakupu biletów możliwy jest pod adresem [email protected]. Natomiast wybierając formę telefoniczną, należy dzwonić pod numer +48 75 75 381 65. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że kontakt z Filharmonią Dolnośląską w spawie biletów, który byłby obsługiwany przez całą dobę, nie jest dostępny. Kontakt możliwy jest w godzinach kasy biletowej, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15:00 oraz w dni koncertowe od 13:00 do rozpoczęcia koncertu.

Telefon: +48 75 75 381 65
E-mail: [email protected]