Filemann kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-28 21:29:38
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 09:38:22
Filemann kontakt

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Filemann telefonicznie lub mailowo. Wszystkie aktualne dane kontaktowe Filemann. Infolinia telefoniczna Filemann dla zainteresowanych.

Kontakt Filemann

Filemann jest to niemieckie przedsiębiorstwo z branży zajmującej się optyką, które koncentruje się głównie na detalicznej sprzedaży okularów.

Poszukując wszystkich aktualnych danych, pozwalających na kontakt Filemann, warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym na kontakt Filemann.

Główna siedziba Filemann znajduje się w Hamburgu, jednak przedsiębiorstwo ma również swój oddział w Polsce. Biuro Filemann w Polsce ma swoje położenie w Poznaniu przy ulicy Małych Garbarów 9.

Filemann kontakt realizuje między innymi poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej firmy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszystkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość kierowaną do konsultantów Biura Obsługi Klienta Filemann. Pracownicy, którzy zajmują się obsługa klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości tak szybko jak tylko jest to możliwe.

Innym sposobem na kontakt Filemann jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości do przedsiębiorstwa Filemann, należy kierować na adres e-mail [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta poprzez pocztę elektroniczną gwarantuje szybką odpowiedź od wykwalifikowanych pracowników.

Adres (Siedziba Główna, Niemcy):
Filemann Aktiengesellschaft,
Weidestraße 118a,
D-22083 Hamburg 

Adres (oddział w Polsce):
Filemann Sp. z o.o.
ul. Małe Garbary 9
61-756 Poznań

E-mail: [email protected]

Telefon Filemann

Filemann kontakt realizuje także telefonicznie. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Filemann, należy zadzwonić pod numer 800 343 562. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Filemann kontakt realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę, całodobowy telefoniczny kontakt Filemann nie jest dostępny. Konsultanci odbierają połączenia kierowane na telefon Filemann od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Filemann nie jest możliwy.

Telefon: 800 343 562