Bolt Kielce Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-11-10 20:19:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 13:12:01
Bolt Kielce Kontakt

Kontakt do Bolt Kielce. Jak działa taryfa Protect. Gdzie kontaktować się z Bolt Kielce. Praca Bolt Kielce.

Bolt Kielce Kontakt

W poszukiwaniu szybkiego i dogodnego środku transportu na terenie miasta Kielce warto skorzystać z opcji taxi Bolt Kielce. Bolt Kielce jest szybką i w miarę tanią opcją transportu wśród miastowego. Wystarczy pobrać aplikacje, wybrać miejsce docelowe aplikacja dobierze najbliższego kierowcę, który zabierze konsumenta w wybrane miejsce.
Kontakt z filią Bolt w mieście Kielce jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub dzwoniąc na numer kontaktowy. Do użytku firma udostępnia dwa adresy poczty elektronicznej, z których można skorzystać. Pierwszy adres służy głównie do kontaktów w sprawie pomocy, na ten mail należy kontaktować się z Bolt Kielce w razie potrzeby wyjaśnienia problemów z użytkowaniem aplikacji lub w sprawach powiązanych z transportem. Drugi kontakt służy dla osób zainteresowanych ofertą pracy w taxi Bolt Kielce, pod tym adresem można wysyłać swoje aplikacje oraz uzyskać dodatkowe informacje co do warunków zatrudnienia. 

Praca Bolt Kielce - dodatkowe informacje co do współpracy z firmą Bolt Kielce, można uzyskać poprzez stronę internetową kierowaną dla miasta Kielce. W zakładach Zostań kierowcą oraz Kariera można uzyskać więcej informacji dotyczących trybu pracy oraz złożyć swoją aplikację na konkretne stanowisko pracy.

Z firmą można się kontaktować poprzez poniższe dane kontaktowe:

Pomoc:
[email protected]

Rejestracja kierowców:
[email protected]
 

Dostępne Oferty Bolt Kielce

Klient w aplikacji ma do wyboru dwie taryfy dotyczące transportu jedną z nich jest taryfa Protect. Taryfę Protect można wykupić do przewozu maksymalnie dwóch osób, polega na zwiększeniu poczucia bezpieczeństwa konsumenta poprzez przegrodę umieszczoną pomiędzy klientem a kierowcą. Druga Taryfa jest to zwykła Taryfa Bolt jest to klasyczna taryfa gdzie maksymalnie kierowca Bolt  może przewieźć cztery osoby. Za anulowanie jest naliczana dodatkowa opłata w wysokości 9PLN.