PayTel kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-05-20 22:22:49
  • Data modyfikacji: 2022-12-10 18:55:40
PayTel kontakt

Wszelkie aktualne dane kontaktowe do PayTel dostępne na stronie dla zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z konsultantami BOK PayTel. Infolinia PayTel.

Kontakt PayTel

PayTel jest to polski dostawca usług płatniczych. Specjalizacją PayTel są płatności bezgotówkowe, które są dokonywane za pomocą kart płatniczych i mobilnych płatności. PayTel również zajmuje się zarządzaniem siecią terminali POS.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące PayTel lub usług oferowanych przez tę markę, warto, jest uzyskać kontakt PayTel, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt PayTel, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt PayTel.

PayTel kontakt z klientami realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt PayTel poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej marki. Z formularza mogą korzystać zarówno obecni klienci, jak i osoby zainteresowane ofertą PayTel. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta PayTel. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie PayTel, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto wiedzieć o tym, że PayTel kontakt realizuje także na inne sposoby.

PayTel kontakt online umożliwia również bezpośrednio poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do PayTel, należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, obsługą oraz odpowiadaniem na zapytania zajmują się konsultanci z Biura Obsługi Klienta PayTel, którzy gwarantują szybką oraz profesjonalną pomoc.

Adres:
PayTel SA
ul. Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa

E-mail: [email protected]

Telefon PayTel

PayTel kontakt umożliwia także sposobem telefonicznym. PayTel kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, pozwalający na kontakt PayTel, można otrzymać wszelkie potrzebne informacje dotyczące marki PayTel. Infolinia kontaktowa PayTel działa pod dwoma różnymi numerami. Dla klientów korzystających z telefonii komórkowej przygotowano numer (+48) 18 521 18 00. Natomiast osoby, które chcą uzyskać kontakt PayTel korzystając z telefonu stacjonarnego, muszą dzwonić pod numer 801 090 108. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment kontakt PayTel, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest dostępny. PayTel kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach.

Telefon (telefonia komórkowa): (+48) 18 521 18 00
Telefon (telefonia stacjonarna): 801 090 108