Onet Kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-04-09 06:11:13
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 14:42:01
Onet Kontakt

Dostępny na stronie telefoniczny kontakt z portalem Onet. Skorzystaj z kontaktu Onet. Aktualne dane kontaktowe z Onet umieszczone zostały na poniższej stronie.

Onet początki portalu

Onet jest portalem internetowym, który został założony w 1996 roku przez spółkę Optimus, która obecnie nazywa się CD Projekt. Od roku 2012 portal kontrolowany jest przez koncern Ringier Axel Springer Polska, który posiada 100% jego udziałów. Od 2018 roku głównym redaktorem naczelnym został Bartosz Węglarczyk. Sam portal cieszy się uznaniem wśród Polaków i jest jednym z najczęściej wybieranych spośród portali informacyjnych.

Telefon kontaktowy Onet

Skontaktowanie się z portalem Onet jest możliwe w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Konsultanci Biura Obsługi Klienta portalu odpowiadają na wszystkie telefony dzwoniących w podanych godzinach pracy. Poniższy telefon przeznaczony jest wyłącznie w sprawach, które są bezpośrednio związane z portalem Onet. Wykwalifikowani pracownicy z pewnością podzielą się wszelką dostępną im wiedzą w sprawach klientów dotyczących portalu. Kontakt z Onet dostępny jest tylko i wyłącznie w wyżej określonych godzinach.

Dane kontaktowe z portalem Onet

W przypadku kwestii dotyczących działania poczty serwisu Onet wszelkie skargi oraz pytania należy kierować na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Z pewnością konsultanci Biura Obsługi Klienta udzielą potrzebnej pomocy w jak najkrótszym możliwym czasie.

E-mail Onet: [email protected]

Jeśli występują jakieś problemy z możliwością dostępu do O!konta, warto zwrócić się do pracowników Call Center Onet. Wystarczy, że klient napisze stosowną wiadomość mailową, opisując w niej swój problem i wyśle ją na podany poniżej adres poczty mailowej.

E-mail: [email protected] 

Poczta portalu Onet daje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z chatu z konsultantem na żywo. Opcja ta została udostępniona na stronie. Z wszystkich możliwych kategorii można wybrać pasującą do problemu klienta i uzyskać dodatkowe informacje bądź połączyć się bezpośrednio z konsultantem portalu, który odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Wszelkie pozostałe dane kontaktowe takie jak adres nie zostały udostępnione bezpośrednio, ale są dostępne i możliwe do sprawdzenia dzięki oficjalnej stronie właściciela marki.