Bolt Warszawa Kontakt

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-09-21 10:32:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 09:34:01
Bolt Warszawa Kontakt

Jak uzyskać kontakt z Bolt Warszawa? Bolt Warszawa kontakt telefoniczny, dane kontaktowe Bolt Warszawa dla klientów i kierowców.

Bolt Warszawa kontakt

Bolt Warszawa jest usługą ułatwiającą mieszkańcom Warszawy łatwe i szybkie przewozy na terenie miasta. Bolt Warszawa kontakt swoim klientom udostępnia poprzez stronę internetową i mailowo. Kontakt mailowy jest dostępny przez dwa adresy e-mail. Jeden z nich jest dla klientów potrzebujących pomocy, a drugi dla osób pragnących być zatrudnionymi jako kierowcy Bolt Warszawa.

Adres e-mail pomoc: [email protected]
Adres e-mail praca: [email protected]

Hulajnogi Bolt Warszawa kontakt

Pytania dotyczące hulajnóg Bolt Warszawa można kierować na numer telefonu +48 22 307 83 67. Biuro obsługi klienta przez kontakt telefoniczny odpowiada wyłącznie na sprawy związane z hulajnogami. Inne środki transportu nie są obsługiwane telefonicznie.

Numer telefonu: +48 22 307 83 67

Bolt Warszawa cennik

Ceny Bolt Warszawa mogą się różnić ze względu na takie czynniki jak rodzaj środka transportu, ilość dostępnych kierowców, pogoda, pora dnia i liczba klientów czy inne. Z tego powodu Cennik Bolt Warszawa stale ulega zmianom. Klienci mogą go sprawdzać na bieżąco w aplikacji Bolt.