Sendit kontakt

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-09-02 19:45:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-29 16:13:03
Sendit kontakt

Sendit kontakt. Dane kontaktowe Sendit, numer kontaktowy, adres, e-mail. Przesyłki kurierskie Sendit. Kontakt do obsługi klienta dostępny na stronie kontaktowej Sendit.

Kontakt Sendit

Firma Sendit oferuje usługi przesyłek kurierskich. Sendit pozwala na nadanie przesyłki przy pomocy takich firm jak DHL, Geis, Poczta Polska, InPost, DPD, UPS oraz FedEx. W sytuacji potrzeby nadania przesyłki warto skorzystać z usług Sendit, które oferuje możliwość przesyłek paczek sprawnie, szybko i w niskich cenach.

Kontakt Sendit jest możliwy za pomocą formularza kontaktowego zlokalizowanego na stronie kontaktowej oraz połączenia telefonicznego. Po wybraniu formularza kontaktowego jako formę kontaktu z Sendit należy podać dane kontaktowe oraz zapisać wiadomość zawierającą pytania lub zgłoszenia dotyczące nadanych paczek. Po uzupełnieniu pól formularza pozostaje jedynie wysłać gotowy formularz kontaktowy do Sendit kontakt.

Numer kontaktowy Sendit

Kontakt Sendit dla klientów jest dostępny drogą telefoniczną. Aby skontaktować się telefonicznie, należy zadzwonić na numer kontaktowy Sendit. Obsługa klienta pomoże w przypadku napotkania problemów z nadaną przesyłką oraz udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące usług kurierskich Sendit. Warto jednak zapamiętać, aby przed wykonaniem połączenia na numer kontaktowy obsługi klienta Sendit przygotować swoje ID klienta oraz kod telefoniczny. Dane te można znaleźć w panelu klienta po założeniu konta na stronie Sendit.

Dane kontaktowe Sendit

Obsługa klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00. Dział windykacji funkcjonuje od godziny 8:00 do 16:00.

Sendit Adres 

  • Adres: ul. Klimczaka 5, lok. 95, 02-797 Warszawa,

Sendit Numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: (+48) 708 377 077,