WSiP kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-04-30 03:14:14
  • Data modyfikacji: 2023-01-20 15:11:14
WSiP kontakt

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z WSiP? Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały aktualne sposoby na kontakt z WSiP. Wypróbuj już teraz dostępne sposoby kontaktu WSiP i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje!

Kontakt WSiP

Klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami WSiP, mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy firmy WSiP mogą szybciej znaleźć idealne rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy Biura Obsługi Klienta WSiP dołożą wszelkich starań, aby odesłać wiadomość zwrotną, tak szybko, jak będzie to możliwe.

E-mail WSiP: [email protected]
E-mail WSiP: [email protected]

Inną opcją na kontakt z firmą WSiP jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie między innymi o podanie i wpisanie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia oraz opisanie całej zaistniałej sytuacji. Tak ja w przypadku wiadomości mailowych tak i tu odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dane korespondencyjne WSiP

Firma WSiP podaje także adres korespondencyjny, na który w formie listownej mogą wysyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy specjalistów firmy. Należy jednak powiedzieć, że w przypadku tej formy kontaktu z firmą na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanych powyżej sposobów na kontakt WSiP. Pozwoli to na natychmiastowe otrzymanie wszelkich informacji oraz pomoże rozwiązać problem dotyczący danej sprawy.

Adres korespondencyjny WSiP: Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa

Telefon WSiP

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy przy pomocy dostępnego poniżej telefonu WSiP. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo warto także wiedzieć, że telefon WSiP dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poniżej został udostępniony więcej niż jeden aktualny telefon WSiP. Z tego też względu każdy z podanych numerów został odpowiednio opisany. Ułatwi to klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon WSiP: +48 22 422 30 01
Telefon WSiP: 801 220 555