Biedronka kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-04 01:00:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 11:21:29
Biedronka kontakt

Kontakt Biedronka infolinia, numery kontaktowe, mail, adres korespondencyjny, formularz kontaktowy. Kontakt Biedronka biuro rzecznika klienta.

Biedronka kontakt 

Biedronka największa sieć detaliczna w Polsce mająca na koniec I połowy 2021 roku 3154 sklepy zlokalizowane w ponad 1100 miejscowościach, jest obecna na polskim rynku od 25 lat. W 2020 roku Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci. Jej właścicielem jest Jeronimo Martins Polska S.A. zatrudniając około 79 tyś. osób, jest drugą co do wielkości polską firmą i największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Biedronka oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, codziennie w niskich cenach. Wartość inwestycji Grupy Jeronimo Martins w Polsce od 1995 r. wynosi ponad 14 mld zł.

Kontakt Biedronka można znaleźć w formie telefonicznej na infolinie lub wysyłając mail na adres firmy. Klienci których interesuje kontakt biedronka z danym sklepem, powinni zadzwonić na numer telefonu biedronka -centrali telefonicznej. Konsultanci mogą udzielić takiej informacji. Niestety na stronie sklepy nie ma informacji o pełnej liście placówek biedronka oraz numerach do nich, chociaż są one często wyszukiwane przez klientów. 

Klienci mogą skorzystać z kontakt biedronka, by dowiedzieć się o aktualnej ofercie 

Biedronka kontakt infolinia 

Biedronka kontakt numer komórkowy lub dla klientów zza granicy: 

(22) 205 33 00 ** 

Biedronka kontakt telefon stacjonarny:

800 080 010 *

Biedronka kontakt fax:

(22) 205 33 01 **

Biedronka kontakt mailowy

E-mail: [email protected]
Biedronka kontakt dla mediów: [email protected]

Biedronka kontakt adres korespondencyjny

Jeronimo Martins Polska S.A.
ul. Żniwna 5
62-025 Kostrzyn

Biedronka kontakt formularz kontaktowy 

Na stronie Biedronka kontakt znajduje się również formularz kontaktowy, na który osoby zainteresowane mogą słać swoje zapytania.  

Biedronka kontakt biuro rzecznika klienta 

Biuro reprezentuje potrzeby klienta i broni ich praw poprzez biuro Rzecznika Klienta, opera się ono na bezstronności, niezależności i obiektywności.

Jeżeli klient uzna że sprawa nie została należycie rozwiązana, może skontaktować się z Rzecznikiem Klienta.

Jest to ostatnia instancja dostępna dla Klientów by zwrócić się ze sprawami, które nie znalazły swojego rozwiązania poprzez tradycyjne kanały Biedronki: Sklepu i Biuro Obsługi Klienta

Kontakt do biura jest dostępny poprzez link zamieszczony na stronie Biedronka kontakt.