Dulux kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-04-23 13:42:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:24:10
Dulux kontakt

Aktualne dane kontaktowe do firmy Dulux. Kontakt Dulux poprzez adres internetowej poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Dane kontaktowe Duolingo znajdują się na stronie serwisu.

Dulux kontakt

Dulux jest międzynarodową marką farb emulsyjnych, akrylowych, lateksowych, impregnatów oraz lakierów. Nazwa firmy wywodzi się od farby Dulux opracowanej w 1932 roku na drodze współpracy Imperial Chemical Industries oraz DuPont. Aktualnie właścicielem marki jest grupa AkzoNobel. 

Kontakt Dulux jest możliwy na kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, na który można zadzwonić w sprawie zamówienia doradztwa koloru, czy zapytanie o właściwości produktu. Konsultanci obsługujący linię telefoniczną prowadzą usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Oprócz kontaktu telefonicznego firma Dulux prowadzi internetową pocztę elektroniczną, na którą można wysyłać zapytania. Oprócz powyższych możliwości kontaktu jest możliwość złożenia zawiadomienia poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie producenta. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy wybrać temat zawiadomienia, do tego uzupełnić dane o imieniu i nazwisku, adres e-mail, numer telefonu, miasto zamieszkania, oraz treść samej wiadomości. Dodatkowo klienci Dulux mogą skorzystać z wirtualnego konsultanta na stronie producenta, gdzie można wysłać zapytanie i po krótkim czasie osoba zainteresowana może otrzymać zwięzłą odpowiedź lub poczekać na połączenie konsultanta do czatu w razie bardziej obszernego problemu.

Dulux kontakt telefoniczny: 800 154 075

 

Dulux kontakt przez adres e-mail: [email protected]

 

Adres siedziby

AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o. o.
ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa