Credissimo kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-06-16 22:00:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 16:08:38
Credissimo kontakt

Credissimo kontakt. Jak zdobyć kontakt do Credissimo. Kontakt Credissimo jest możliwy do uzyskania przez połączenie telefoniczne oraz adres internetowej poczty elektronicznej. Dane kontaktowe Credissimo znajdują się na stronie serwisu.

Credissimo kontakt

Credissimo jest firmą działającą w niebankowym sektorze finansowym. Credissimo oferują swoim klientom szybkie pożyczki konsumenckie w razie potrzeby krótkoterminowego dofinansowania. Credissimo umożliwia spłacanie pożyczek na kilka dostępnych sposobów, jednym ze sposobów jest możliwość zapłacenia przez tzw Blue Media jednakże transakcja nie może przekraczać 999.99zł. Dodatkowymi możliwościami jest klasyczny przelew bankowy oraz możliwość nawet spłacania długu w kryptowalucie bitcoin.

Kontakt Credissimo  jest możliwy do uzyskania na kilka dostępnych sposobów. Jednym ze sposobów na kontakt z Credissimo jest kontakt telefoniczny. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00. Dodatkowo klienci z firmą Credissimo można zrealizować poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. W razie wystąpienia problemów można również zawiadomić firmę Credissimo przez formularz kontaktowy. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy uzupełnić dane o imieniu oraz nazwisku, PESEL lub numer umowy, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz samą treść wiadomości. Dodatkowo klienci mogą zajrzeć na zakładkę „mam pytanie” znajdującą się na stronie serwisu. W zakładce znajdują najczęściej zadawane pytania, tam klient może poszukać odpowiedzi na swoje pytania dotyczące rodzaju pożyczek, warunków pożyczki oraz temu podobnych.

 

Credissimo kontakt telefoniczny

Aby uzsykać kontakt telefoniczny z firmą Credissimo, należy wykonac połączenie telefoniczne na poniższy numer telefonu:
221 030 300

Credismo kontakt przez adres poczty elektronicznej

Aby uzyskać kontakt z firmą Credissimo, można napisać na adres poczty elektronicznej podany niżej:
[email protected]