Konopskyy kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-01-25 08:35:43
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 11:08:00
Konopskyy kontakt

Kontakt Konopskyy, Mikołaj Konopskyy kontakt znajduję się na stronie. Dane kontaktowe sklepu Philosophy Wear dostępne na stronie.

Konopskyy kontakt

Konopskyy lub(Konopski) jest ro polski Youtuber, nagrywający nowinki internetowe z Polski oraz Ameryki. Przez jakiś czas mieszkał w Anglii, jednak aktualnie wrócił do Polski. Aktualnie zamieszkały we Wrocławiu.

Konopskyy kontakt, żeby, uzyskać istnieje kilka wariantów. Jednym z nich z racji działalności internetowej prowadzonej przez Konopski jest to oczywiście kontakt, poprzez media społecznościowe. Jeżeli chcesz wysłać Konopskiemu newsa lub skontaktować się z nim można to zrobić między innymi poprzez Instagram konopskyy, gdzie można mu wysłać prywatną wiadomość. Kolejną możliwością jest wejście na jego kanał Discord, jednakże kontakt przez Discorda może być ciężki z racji dużej ilości osób piszących na znajdujących się tam czatach. Oprócz tego Konopskyy posiada adres poczty elektronicznej, poprzez który można się skontaktować z youtuberem w ramach oferowania współprac lub temu podobnych rzeczy. 

Konopskyy adres e-mail: [email protected]

 

Konopskyy sklep

Konopski, również prowadzi swój sklep internetowy z odzieżą o nazwie PHILOSOPHY WEAR, gdzie można zakupić bluzy, koszulki czy longsleeve-y. Działalność Konospkyy sklep polega na ograniczonych czasowo tzw. dropach, gdzie pewne produkty są produkowane w ograniczonych ilościach.

Kontakt Konopskyy sklep
W razie problemów z zakupem lub zamówieniem należy skontaktować się, poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie sklepu internetowego. Aby poprawnie uzupełnić formularz, należy wpisać imię oraz nazwisko do tego adres e-mail, temat wiadomości oraz jej treść.

Konopsky fame mma

Już jakiś czas temu konopskyy został zakontraktowany do freakowej federacji fame mma. Natomiast dość niedawno zostało ogłoszone, że Konopskyy zawalczy na 15 gali, oraz że na konferencji, która odbędzie się 20 lipca, gdzie zostanie ogłoszony jego przeciwnik. Jednakże internauci już dawno zaczęli swoje spekulacje o przeciwniku Konopskiego. Według nich będzie to prawdopodobnie Marcin “Xayoo” Majkut, który również niedawno wstąpił do federacji, natomiast posiada już na swoim koncie jedną wygraną walkę. Internatom więc pozostało czekać do 20.07.2022 na potwierdzenie lub wręcz zaprzeczenie ich przypuszczeń.