Alanya Kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-09-29 17:23:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 14:48:30
Alanya Kontakt

Dane kontaktowe Alanya. Jak znaleźc dane kontaktowe Alanya. Kontakt Alanya dostępny poprzez połączenie telefoniczne oraz adres internetowej poczty elektronicznej znajduje się na stronie.

Alanya kontakt

Alanya jest restauracją powstałą w 2010 roku w Szamotułach. W swojej działalności na początku posiadała tylko dania z kuchni tureckiej, jednakże wraz z upływem czasie restauracja Alanya rozszerzyła swoją działalność, dodając do karty dań dania między innymi z kuchni włoskiej, oraz tradycyjne dania kuchni polskiej w nowej odsłonie. Oprócz działalności restauracji Alanya prowadzi usługi cateringowe oraz dodatkowo umożliwia obsługę imprez swoją ofertę, kierują między innymi dla imprez typu komunie, chrzciny, stypy, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, szkolenia, konferencje, prezentacje firmowe. Oprócz jedzenia ze swojej strony firma Alanya zajmie się oprawą muzyczną oraz planowaniem zabaw dla dzieci.
Kontakt Alanya jest możliwy na kilka dostępnych sposobów. Jednym ze sposobów, poprzez który można uzyskać kontakt Alanya, jest to połączenie telefoniczne, gdzie można zamówić catering, jedzenie na dowóz czy zapytać się o możliwość organizacji imprezy. Dodatkowo w ramach kontaktu z restauracją Alanya można go uzyskać drogą adresu internetowej poczty elektronicznej, jest to dobra opcja kontaktu przy zapytaniach o realizowanie imprez czy cateringu. Restauracja jest otwarta od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę od godziny 12:00 – 22:00, natomiast w soboty od 12:00 – 23:00. Osoby chętne zamówić jedzenie z restauracji mogą to zrealizować poprzez stronę Alanya, która udostępnia możliwość realizacji zamówień online. 

Alanya kontakt telefoniczny

Aby zrealizować kontakt telefoniczny z restauracją Alanya, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższe numery telefonu: 
+48533252692,+48612926360

Alanya kontakt drogą poczty elektronicznej

[email protected]