Lipton kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2017-05-23 01:58:25
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 23:53:37
Lipton kontakt

Uzyskaj kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta Lipton. Wszelkie dane pozwalające na kontakt z Lipton dostępne na stronie. Lipton kontakt możliwy online lub telefonicznie.

Kontakt Lipton

Lipton jest to marka produkujące tradycyjną herbatę oraz herbatę mrożoną gotową do spożycia, wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Marka Lipton jest to część międzynarodowego koncernu Unilever. W Polsce produkty Lipton pojawiły się na rynku w roku 1993.

Poszukując wszystkich aktualnych danych, umożliwiających kontakt Lipton warto, jest skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Lipton.

Jednym ze sposobów, który pozwala klientom na kontakt Lipton, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stornie internetowej marki. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość kierowana do konsulatów z Biura Obsługi Klienta Lipton. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Warto jest również wiedzieć, że marka Lipton należy do koncernu PepsiCo, dlatego też z właścicielem marki można skontaktować się poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do Lipton, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową o adresie [email protected]

E-mail: [email protected]

Telefon Lipton

Lipton kontakt z klientami realizuje nie tylko poprzez formę online, ale także telefonicznie. Lipton kontakt telefoniczny realizuje poprzez infolinię. Lipton kontakt z obsługą klienta umożliwia pod odpowiednim numerem telefonu. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Lipton, należy zadzwonić pod numer 801 109 387. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Lipton kontakt realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę całodobowy kontakt Lipton nie jest możliwy. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Lipton jedynie w wybranych godzinach Lipton. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Lipton nie jest możliwy. Przed wykonaniem telefonu na podany numer, który umożliwia kontakt Lipton, warto, jest uzyskać informacje dotyczące dostępności konsultantów na linii.

Telefon: 801 109 387