Costa Coffee kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-06-25 02:07:24
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 23:26:08
Costa Coffee kontakt

Skontaktuj się z Costa Coffee telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dostępne sposoby na kontakt Costa Coffee. Aktualne dane kontaktowe Costa Coffee dla zainteresowanych.

Kontakt Costa Coffee

Costa Coffee jest to brytyjska sieć kawiarni założona w 1971 roku. Siedziba Costa Coffee ma swoje położenie w Anglii w mieście Dunstable. Obecnie jest to największa w Wielkiej Brytanii oraz druga co do wielkości na świecie sieć kawiarni. Lokale Costa Coffee można znaleźć w 25 krajach na całym świecie, m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Indiach, Chinach, Egipcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bułgarii czy Portugalii.

Costa Coffee kontakt z klientami realizuje na parę różnych sposobów. Jedną z form, która pozwala na kontakt Costa Coffee, jest formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości kierowanej do konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Wiadomości, wysyłane poprzez formularz mogą dotyczyć nie tylko zapytać ogólnych do kawiarni Costa Coffee, ale również programu Coffee Club czy też personalnych opinii klienta po wizycie w jednym z lokalów. Pracownicy, którzy odpowiadają za obsługę klienta w Costa Coffee, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości, które są wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Dodatkowo kontakt Costa Coffee realizowany jest także poprzez pocztę elektroniczną. Obecnie istnieją dwa różne adresy mailowe, które pozwalają na kontakt Costa Coffee. Wszelkie pytania dotyczące kawiarni Costa Coffee należy wysyłać na adres e-mail [email protected].  Pytania dotyczące karty Coffee Club można wysyłać do konsultantów na poczcie elektronicznej o adresie mailowym [email protected]

Adres (siedziba główna, Wielka Brytania):
Costa House,
Houghton Hall Business Park, Porz Ave, Houghton Regis,
Dunstable LU5 5YG, United Kingdom

Adres (Polska):
Costa Coffee Polska S.A.
Ul. Chłodna 52, 00-872 Warszawa

E-mail: [email protected]
E-mail (karta Coffee Club): [email protected]

Telefon Costa Coffee

Telefoniczny kontakt Costa Coffee realizowany jest poprzez infolinie. Kontakt Costa Coffee możliwy jest pod numerem telefonu 222 111 234. Dzwoniąc pod numer, pozwalający na kontakt Costa Coffee, można między innymi aktywować kartę programu Coffee Club. Wszelkie połączenia przychodzące na telefon Costa Coffee odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Telefoniczny kontakt Costa Coffee pozwala na uzyskanie szybkiej oraz profesjonalnej pomocy od pracowników sieci kawiarni.

Telefon: 222 111 234