Befado kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-11-28 20:31:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 11:29:08
Befado kontakt

Dane kontaktowe Befado. Jak skontaktować się z Befado. Kontakt z firmą Befado dostępny poprzez telefon kontaktowy oraz adres poczty elektronicznej. Kontakt Befado dostępny na stronie.

Befado kontakt

Befado jest firmą zajmującą się obuwiem w głównej mierze dla dzieci. Dziecięce modele obuwia Befado zostały oznaczone znakiem ZDROWA STOPA. Dodatkowo Befado w swojej ofercie posiada kapcie dla dorosłych oraz obuwie profilaktyczno-zdrowotne, które są tworzone z myślą o potrzebach ludzi starszych oraz dla osób z problemami stóp.

Befado kontakt jest możliwy na kilka sposobów. Pierwszym ze sposobów jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linie są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Konsultanci obsługujący linie postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z działalnością firmy Befado. Dodatkowo Befado kontakt udostępnia poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. Na adres można wysyłać zapytania dotyczące zamówień czy zakupu produktów Befado. Oprócz powyższych możliwości kontaktu z firmą Befado klienci mogą skontaktować się z marką poprzez czat znajdujący się na stronie producenta. Na czacie można napisać zapytanie i w ciągu kilku minut połączy się z klientem konsultant, który pomoże rozwiązać problem. W razie chęci wyrażenia opinii czy innego typu wiadomości można je kierować na media społecznościowe firmy, takie jak Facebook czy Instagram.

 

Befado kontakt telefoniczny:

Aby skontaktować się telefonicznie z Befado, należy wykonać połączenie telefonicznie pod numery:

Sklep internetowy:  33 471 10 71

Centrala: +48 33 499 72 00

Befado kontakt poprzez adres e-mail:

Aby skontaktować się z Befado poprzez adres internetowej poczty elektronicznej, należy napisać na adresy:

Sklep internetowy:  [email protected]

Centrala:  [email protected]

Dane firmy:

Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.
ul. Sempołowskiej 51
43-300 Bielsko - Biała