Kanał Sportowy kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-02-19 08:45:58
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 14:22:57
Kanał Sportowy kontakt

Kanał Sportowy kontakt. Uzyskaj dane kontaktowe do Kanał Sportowy. Kontakt do Kanał Sportowy dostępny na stronie.

Kontakt Kanał Sportowy

Kanał Sportowy – kanał znajdujący się na platformie YouTube, na którym są prowadzone transmisje na żywo, na których między innymi Krzysztof Stanowski prowadzi wywiady oraz rozmawia o newsach ze świata sportu. Do studia Kanału Sportowego numer telefonu jest dostępny dla każdego widza. Można zadzwonić i zadać pytanie do prowadzącego Krzysztofa Stanowskiego lub jego gościa w programie.

Kanał Sportowy kontakt telefoniczny 22 219 50 31

Kanał Sportowy zarząd

  • Maciej Sawicki (prezes Kanału Sportowego)
  • Tomasz Smokowski (właściciel)
  • Mateusz Borek (właściciel)
  • Michał Pol (właściciel)
  • Krzysztof Stanowski (właściciel)

Kanał Sportowy Poczta Elektroniczna

Oprócz możliwości skontaktowania się na wizji programu Kanał Sportowy się skontaktować poprzez adres e-mail. Jednakże wiadomości wysyłane na pocztę elektroniczną Kanał Sportowy, powinny w głównej mierze posiadać treść nawiązujący do możliwości współpracy lub reklamy. Zarządcy kanału sportowego odpowiedzą na zapytanie tak szybko jak to możliwe, oraz jeżeli oferta będzie odpowiadająca dla Kanał Sportowy.

Kanał Sportowy Kontakt poprzez Pocztę Elektroniczną: [email protected]

Kanał Sportowy Sklep

Kanał Sportowy — posiada również swój sklep internetowy, na którym można znaleźć wiele ciekawych artykułów powiązanych z kanałem sportowym. Znajdziesz tam takie rzeczy jak Kubki, Koszulki, Bluzy, Spodnie, a nawet książki wszystko powiązane ze sportem oraz kanałem sportowym. Jeżeli istnieję potrzeba kontaktu ze sklepem Kanału Sportowego, posiadają na to dwie możliwości. Ze sklepem można się skontaktować poprzez połączenie telefoniczne, konsultanci sklepu działają od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz poprzez adres poczty elektronicznej. Wszelkie zapytania odnośnie działalności sklepu oraz zamówień realizowanych przez Sklep Kanał Sportowy konsultanci spróbują rozwiązać najszybciej, jak to będzie możliwe.

Kanał Sportowy Sklep adres poczty elektronicznej: [email protected]
Kanał Sportowy Sklep Kontakt telefoniczny: +48 22 122 02 90