Amazfit kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-06-24 17:43:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:15:55
Amazfit kontakt

Amazfit kontakt. Dane kontaktowe do Amazfit, telefon, adres e-mail, adres. Kontakt Amazfit dostępny na stronie internetowej. Amazfit Polska kontakt.

Amazfit Kontakt

Amazfit został założony w roku 2015. Założycielem jest firma Huami Technology. Zajmuje się dystrybucją i sprzedażą inteligentnych zegarków, opasek do użytku codziennego i na świeżym powietrzu oraz inne inteligentne urządzenia wspierające i pomagające w utrzymaniu kondycji zdrowotnej na dobrym poziomie. Amazfit należy do najpopularniejszych i znanych producentów smartwatch'y i opasek. Zakres oferty urządzeń obejmuje zarówno modele eleganckie jak i do celów sportowych. Zegarki i opaski Amazfit są dostępne w ponad 70 krajach i regionach.

Kontakt Amazfit możliwy jest za pomocą poczty elektronicznej. Alternatywną opcją kontaktu jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej firmy Amazfit. W obecnej chwili oprócz drogi elektronicznej i formularza nie ma możliwości komunikacji telefonicznej z Amazfit kontakt.

Kontakt Amazfit Polska

Amazfit posiada w Polsce miejsce sprzedaży swoich produktów, prowadzoną przez NTT System S.A., po nawiązaniu przez nich współpracy w zakresie zarówno dystrybucji, jak i sprzedaży urządzeń Amazfit na rynku polskim. Jest oficjalnym sklepem na terenie Polski mający pełną ofertę produktów Amazfit

Należy jednak pamiętać, że w przypadku jakichkolwiek pytań w kwestiach technicznych, gwarancji, serwisowania, czy zwrotu zakupionych urządzeń, jest potrzeba zgłoszenia się do odpowiedniego sprzedawcy, od którego produkt został zakupiony.

  • Adres: ul. Trakt Brzeski 89, 05-077 Zakręt
  • Telefon: (22) 760 73 76,
  • Adres e-mail: [email protected],