Poczta O2 kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-03-01 05:14:17
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 16:45:22
Poczta O2 kontakt

Poczta O2 kontakt. Poczta O2 kontakt dostępny na wiele dostępnych sposobów. Poczta O2 Dane kontaktowe znajdują się na stronie serwisu.

Poczta O2 kontakt

Poczta O2 jest serwisem internetowym umożliwiającym stworzenie konta z pocztą elektroniczną e-mail. Kontakt Poczta O2 jest dostępny na wiele dostępnych sposobów. Poczta O2 umożliwia kontakt między innymi przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie serwisu. Aby poprawnie uzupełnić formularz użytkownik, powinien wybrać temat, z jakim jest związany problem, opisać swój problem, podać adres e-mail do kontaktu oraz adres e-mail konta, którego dotyczy problem. Dodatkowo można również bezpośrednio skontaktować się z konsultantem, poprzez czat dostępny na stronie internetowej Poczta O2. Aby rozpocząć czat z konsultantem, należy wpisać swoje imię oraz adres e-mail. Konsultant po krótkiej chwili połączy się z użytkownikiem i pomoże w jak najszybszy i kompetentny sposób pomóc rozwiązać problem dotyczącego konta e-mail. Dodatkowo Poczta O2 umożliwia kontakt z osobami głuchoniemymi, gdzie taki użytkownik może się połączyć przez komunikator oraz porozmawiać z konsultantem w języku migowym w celu wyjaśnienia problemu. Użytkownik może również znaleźć odpowiedź na swój problem, sprawdzając FAQ znajdujące się na stronie Poczta O2, gdzie znajdują się najczęściej zadawane pytania oraz poradniki. Można tam znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące konfiguracji interfejsu, bezpieczeństwa, konfiguracji programów pocztowych.

Poczta O2 kontakt telefoniczny

703 200 220

Pomoc telefoniczną pracowników Biura Obsługi Klienta Poczty O2 można uzyskać, dzwoniąc na linię telefoniczną. Konsultanci obsługujący linie działają od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00.