Ruch narodowy kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-11-01 14:43:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 16:39:38
Ruch narodowy kontakt

Dane kontaktowe do Ruchu Narodowego. Aktualny kontakt telefoniczny Ruchu Narodowego, Dane kontaktowe na stronie infolinii Ruchu Narodowego

Kontakt do Ruchu narodowego

Ruch Narodowy (RN) jest polskim ugrupowaniem politycznym, którego data powstania pada na 11 listopada 2012 roku. Jest ono o charakterze nacjonalistycznym, konserwatywnym, eurosceptycznym i narodowo-katolickim. Został założony jako partia polityczna dnia 10 grudnia w roku 2014, a zarejestrowana dopiero 11 lutego 2015. W roku 2017 została wykreślona z ewidencji, rok później zarejestrowana ponownie a od roku 2019 jest częścią federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Lokalizacja kwater partii znajduje się w Warszawie na ul. Stanisława Noakowskiego. Obecnie, prezesem Ruchu Narodowego jest Robert Winnicki.

Ruch narodowy program

Aby uzyskać więcej informacji o programie Ruchu narodowego, należy udać się na stronę RN, na której można znaleźć wszelkie informacje dotyczące programu. Natomiast w celu odszukania informacji o najnowszym programie partii, do której należy RN, należy udać się na stronę konfederacji.

Infolinia Ruchu narodowego

Kontakt do Ruchu Narodowego możliwy jest przez wysłanie wiadomości mailem korzystając z internetowej poczty elektronicznej, lub wypełniając danymi formularz, zawarty na stronie RN.

Okręgi Ruchu narodowego

Wyszukując kontaktu do poszczególnych okręgów Ruchu Narodowego, można natknąć się na wiele podobnych podpowiedzi podczas korzystania z wyszukiwarki. Ruch Narodowy posiada swoje siedziby w prawie wszystkich województwach.

Ruch narodowy okręgi - kontakt