Sprawa dla reportera kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-06-16 15:16:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 15:19:53
Sprawa dla reportera kontakt

Sprawa dla reportera kontakt. Kontakt telefoniczny do redakcji, dane kontaktowe Sprawa dla reportera, Sprawa dla reportera infolinia

Sprawa dla reportera

Program telewizyjny emitowany od 29 stycznia 1983 roku w serwisie TVP VOD i TVP1. Autorką programu jest Elżbieta Jaworowicz. Sprawa dla reportera to program interwencyjny, który przedstawia interwencje w kłopotliwych i trudnych sprawach społecznych oraz oferuje potencjalną pomoc w przypadku ciężkich sytuacji życiowych.

Kontakt do Sprawa do reportera

Sprawa dla reportera kontakt jest aktywny dla osób, które posiadają problemy i chcą się skontaktować z redakcją pod poniżej podanym numerem oraz adresem poczty.

W celu zgłoszenia sprawy, która jest interesująca i warta uwagi telewizyjnej, lub uzyskania większej ilości potrzebnych informacji na temat emitowanego programu telewizyjnego, można zgłosić się na infolinię. Kontakt telefoniczny z infolinią oraz jego opłaty zależą od operatora. 

Sprawa dla reportera Elżbieta Jaworowicz kontakt

Możliwe jest bezpośrednie zgłoszenie się do programu Sprawa dla reportera, aby tego dokonać, należy wysłać wiadomość na pocztę elektroniczną na niżej podany adres

Po bezpośrednim zgłoszeniu się do Sprawy do reportera można zadać pytania Elżbiecie Jaworowicz, poprosić o pomoc i uzyskać potencjalne rozwiązanie posiadanego problemu.