Yanosik kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2017-09-26 15:49:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 16:22:41
Yanosik kontakt

Kontakt Yanosik. Dane kontaktowe do Yanosik. Jak skontaktować się ze sklepem Yanosik. Adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu do Yanosik znajdują się na stronie.

Yanosik kontakt

Yanosik jest firmą zajmującą się między innymi oprogramowaniem dla kierowców służącym do ostrzegania na drodze. Jest to najskuteczniejszy komunikator w Polsce, który informuje o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach oraz kontrolach policji. Oprócz oprogramowania Yanosik firma zajmuje się również sprzedażą artykułów samochodowych lub związanymi z motoryzacją takimi jak wideorejestratory, piloty ostrzegające, alkomaty i inne temu podobnie sprzęty.

Yanosik kontak można nawiązać na kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linie są dostępni od poniedziałku do piątku  w godzinach od 8:00 – 16:00. Oprócz kontaktu telefonicznego, z firmą Yanosik można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej. Firma wydziela adresy w zależności od potrzeb klienta lub kontrahenta. Jeden z adresów służy do kontaktu w ramach realizacji zamówień sklepowych na stronie firmy Yanosik. Konsultanci spróbują rozwiązać wszelkie problemy oraz odpowiedzieć na pytania klienta. Oprócz tego z firmą Yanosik można się skontaktować w celach marketingowych, osobne działy przyjmą zgłoszenie oraz postarają się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.

Yanosik kontakt telefoniczny: 510 692 959

 

Yanosik kontakt poprzez adres poczty elektronicznej

Reklama w aplikacji Yanosik: [email protected]

Sprzedaż produktów Yanosik: [email protected]  [email protected]

Promocja warsztatu: [email protected]

Biuro Prasowe: [email protected]

Dane firmy: 

Neptis S.A. - ul. Perkuna 25, 61-615 Poznań